Life Uncategorized ze života

In my mind

DSC_0107
První dny v Londýně jsou opravdu plné nových věcí a občas dost těžké, stejně jako ten první. Hned po příletu se mi u kufru utrhla rukojeť a po chvilce odpadly i kolečka, bloudili jsme sem a tam ve čtvrti, kde jsme ubytovaní, což se zdá nemožné ale věřte, že všechny domy tu jsou na chlup stejné a ve tmě kór. Nakonec jsme ale dorazili a budeme tu do pátku, Luky právě hledá nové ubytování, které bude snad blízko naší práce.
Docela mě překvapila Londýnská móda, čekala jsem něco víc odvážnějšího, svěžího.. určitý šmrnc a styl tu má sice snad každý, věci skvěle zkombinované ale všechno je to tak pochmurné, i přes tak nádherné počasí.
A tak mě napadá, chtěli by jste tu i fotky z každodenního života?
DSC_0098

DSC_0100

DSC_0103

DSC_0114

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (16)

  1. Nice answer back in return of this matter with firm arguments
    and explaining everything regarding that.

  2. Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not
    seeing very good results. If you know of any please share.

    Thanks!

  3. I just want to say I am just all new to blogs and definitely enjoyed you’re website. Probably I’m going to bookmark your blog post . You certainly have really good articles. Regards for sharing with us your blog.