Outfit Uncategorized ze života

Feel like Audrey

uuuuu
You see I hadn’t posted here for quite a long time – well if you haven’t followed my facebook page and are willing to read some news about me, then it’s time to change that.
I’ve come to a conclusion that I wanted to change my life a bit, get more independent and hopefully improve my English – that’s why me and my boyfriend are moving to London for work. The departure is on 15th March and we are currently organizing things needed for our stay: lodging, job and much more. Personally it is scary as well as exciting. But then again, I desperately need a change.
Do you know what I’m looking forward to the most? Fashion! Fashion that’s wild, fresh, bold, creative and I hope it’ll make me change.
Of course I’m still going to post on this blog and moreover, I’d like to expand the articles with columns and also giving you the view of my new life in London. Bid me luck so the life’s great!
P.S.: Have you seen what I’ve got for my birthday (untimely)? Take a look on the ending of this article.

Hodně dlouho jsem nepřispěla a jestliže mě nesledujete na FB a chcete se dozvědět o všech novinkách, rychle to změňte. Dospěla jsem k určitému rozhodnutí, že potřebuji trochu změnit svůj život, osamostatnit se, něco zažít a snad se i zdokonalit v angličtině, a proto se milí čtenáři stěhuji s přítelem do Londýna. 15.3. odlétáme, takže jsme momentálně ve fázi, kdy sháníme vše potřebné, hledáme práci, ubytování a všechno další možné i nemožné. Osobně se bojím ale i zároveň strašně těším. Tak moc potřebuji změnu.
A víte na co se těším nejvíc? Na módu! Je divočejší, svěžejší, originálnější s větším šmrncem a dávkou odvahy, doufám, že se tam změním stejně tak i já. Samozřejmě budu s blogem pokračovat a uvidíte všechno, chci blog rozšířit o pár rubrik a představovat vám postupně svůj nový život. Tak mi držte palce, ať je fajn a nejsem za měsíc zpátky!
Mimochodem, viděli jste, co krásného jsem dostala předčasně k narozeninám? Podívejte se na konec článku.

u

uu

uuu

uuuu

fst

dress F&F coat Amisu sunglesses e-bay ring Orsay

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (6)

  1. Nene, nešla jsem na VŠ :) Už jsem tak nějak věděla, že mě to stejně potáhne někam pryč a budou mě učit spíš zkušenosti :)

  2. I just want to tell you that I am very new to blogging and site-building and absolutely enjoyed your web blog. Likely I’m going to bookmark your blog post . You definitely have fabulous stories. Many thanks for sharing with us your webpage.