M(o)udruju Uncategorized

Práskli jsme to.

IMG_3163

Jak už jistě všichni dobře víte, s Lukym jsme právě rozběhli značku Harmonisi. Nebudeme říkat, že na sebe nejsme pyšný protože jsme, ale především jsme pyšný na vás! V prvním dni zmizela většina triček! 2000Kč momentálně míří na podporu organizací, v dílničce už se šijí další kusy a my máme hroznou radost!

Říkali jsme si, čím bysme se vám mohli trošku odměnit a tak nás napadlo, něco na nás prásknout – nebudeme si hrát na dokonalej pár, rozhodně nejsme dokonalý a nechceme vás tahat za nos! My se tomu společně smějeme, tak se pojďte smát s námi tý krásný, romantický lásce, která hory přenáší.

IMG_3151Chodili jsme spolu na základku, jen do jiných tříd. Byla jsem prý jeho školní láska, mně se líbili jen starší kluci. O něm jsem věděla jen to, že to je nějakej Denemarek s dlouhejma řasama.

Dohromady jsme se dali před necelými 5ti lety na diskotéce, když jsem stála sama na parketu a začali hrát Hvězdáře od UDG. Oba jsme byli opilý a já se před ním potom snažila utýct – marně. Jo, bylo to hrozně romantický. /dodatek od kamarádky: „Rozhodne musíš napsat jak jste se líbali na lavičce vedle mě a ty jsi mu řekla, že z toho nic nebude a už nikdy tě neuvidí, na to asi nikdy nezapomenu“/


Náš první koncert byl Michal David a jo, fakt se nám to v tu dobu líbilo! Lukáš ode mě dostal na ruku céčka a přišli jsme si strašně hustý.

Na našem prvním „rande“ mě posral holub..

Vždycky jsem nesnášela hokejisty a fotbalisty. V dobu, když jsme spolu začínali chodit byl Luky obojí. Dodatek pro Lukášovo příbuzenstvo – opravdu nemám prsty v tom, že s tím skončil. Přísahám! Dodatek pro vás – to příbuzenstvo mi to prostě pořád nevěří! 

V 17ti jsme spolu jeli do Chorvatska a pár měsíců na to do Paříže. Spolu jsme byly taky v Tunisku, Polsku, na Krétě, v Anglii, Rakousku, Thajsku, Malajsii, Singapuru a teď na Bali. Jo a chceme procestovat celej svět. Untitled-1

K výročí jsem dostala kytici karafiátů, i přesto, že je nesnáším a on to ví –bohužel ale neví, jak takovej karafiát vypadá..

Vždycky jsem si přála umělce, muzikanta, pořádnýho chlapa, někoho kdo umí hrát na kytaru a bude se ke mně chovat jako k princezně. Lukáš si přál drobnou, blonďatou panenku.. tak alespoň jednomu z nás to vyšlo no.

Nikdy se spolu nehádáme. Vždycky diskutujeme. Respektive, já mluvím a Lukáš neposlouchá mě nechává mluvit do zdi. Ve stádiu dva odchází z místnosti, ve stádiu tři odcházím z místnosti já s tím, že si balím věci. Pak zjistím, že tu naší starou plečku neumím řídit, vrátím se do pokoje a všechno je dobrý.

Luky je můj nejlepší kamarád a vždycky mě dokáže uklidnit, když mi není hej. Když se trápím beďákem na čele nebo celulitidou, reaguje větou „vždyť já taky nejsem kdovíjak krásnej“

.. pak ho nemilujte!

2 roky jsme spolu prakticky nonstop. Člověk by řekl, že bude pociťovat nějakou ponorku ale to my né, my už ji ani nepociťujeme. Samozřejmě, že si občas trošku lezeme na nervy ale upřímně, když jsme s někým týden v kuse, sere štve nás víc, než my sebe navzájem po několika letech. No a proto jsme přece pořád spolu!

IMG_2980

Nevím jak to Luky dělá ale snad každý si ho vždycky hrozně oblíbí, umí dávat lidem pocit důležitosti (kromě mě, viz předchozí body – na někom si to vybít musí, žejo) a je hrozně nekonfliktní. Já jsem naopak celkem svá a když mi někdo nesedne, nedokážu dělat jakože nic, všechno řeknu na plnou pusu a to půlka lidí miluje a ta druhá nesnáší. Jinak jsem ale princezna, víla a všechno krásný, né že né!

Luky miluje rychlou jízdu na motorce, kdy se já klepu strachy. Já miluju plavání v oceánu, kdy se klepe strachy on. Pořád si ale myslí, že je větší pravděpodobnost, že ho sežere žralok, než že se vybourá na motorce.  #chlapskejmozeknepochopis

Jsem často ironická a „myslímsiže“ vtipná. Lukáš je zase občas dost nechápající a tak potom, co se zasměju vlastnímu vtipu strávím 5 minut vysvětlováním, jak jsem to vlastně celý myslela a v hlavě se mi honí 2 otazníky. Tak buďto jsem blbá já, nebo on!

Jeho nejlepší kamarádka je i moje nejlepší kamarádka. Ale moje přece jenom víc, žejo Niky? 

Oba jsme v podstatě hrozný strašpytlové a dobrodruzi zároveň. Víme, že bez sebe bychom nedokázali nic z toho, co jsme dokázali i překonali společně.

Jsme si jistí, že spolu zvládneme všechno na světě.

Každý jsme úplně jiný ale máme stejné sny, plány, ve kterých se navzájem podporujeme. Kdykoli potřebujeme máme v tom druhém obrovskou oporu .Vždy je tu někdo, kdo s vámi sdílí smutek i radost.

Můžete si být jistí, že jakmile budete nemocní, bude vás drbat celou noc po zádech, jen aby vám bylo líp.  IMG_3052

Dlouhodobý vztahy a opravdový lásky nejsou o přitažlivosti, jiskřičkách a bláznivý zamilovanosti. Jsou o hlubokým přátelství, pochopení, podpoře a pocitu, že se na sebe můžete kdykoliv spolehnout..

KDYŽ JE VÁM S TÍM DRUHÝM PROSTĚ KRÁSNĚ.. i přesto, že je občas na zabití

S láskou Anie ♥

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (5)

  1. Tak tenhle článek se ti povedl. Pobavila jsem se, souhlasně přikyvovala a občas jsem měla pocit, že jsem to napsala snad já. „Každý jsme úplně jiný ale máme stejné sny, plány, ve kterých se navzájem podporujeme.“ – tak přesně takhle to u nás je taky. :-) Měj se krásně, hrozně moc vám fandim – jste úžasnej pár.

  2. Moc vam fandim! Ja verim tomu, ze laska neni, kdyz se divate navzajem do oci, ale kdyz se dokazete divat na svet stejnyma ocima. :-) Mozna to nezni romanticky, ale z vlastni zkusenosti muzu rict, ze to byt s tim druhym dobrym kamaradem, mit stejny hodnoty a dokazet se navzajem podrzet je hrozne dulezity .. presne jak pises ve clanku. :-) Dekuju za hezky poctenicko. :-)

  3. Tenhle clanek me rozesmal i dojal…musim rict ze jste krasnejsi a krasnejsi a hrozne moc bych vas chtela poznat! :-) jste uzasnej par a moc vam to preju!

  4. Jste úžasní! A docela jsem hleděla na ty staré fotky, kde jsi ještě uuuuplně blonďatá, ani bych tě nepoznala! :D
    Hodně jsi mě povzbudila tím, že jsi napsala, jak jste jiní.. a stejně vidím, jak spolu dokážete být ♥ protože tohle je největší strach, který v mém vztahu mám – ta propastná rozdílnost mezi náma dvěma.. nadruhou stranu, protiklady se asi opravdu přitahují ;)

  5. Annie, mě by zajímalo, jak často spolu spíte. Vím, že je to blbé téma, ale prostě by mě zajímalo,jak to je jinde Mě stačí se jen přitulit, nebo škrábat záda,ale přítel todle nechápe:-D
    My to s přítelem máme podobně,nebo tedy aspoň já. Je to můj nejlepší kamarád, pokaždé vím, co si myslí a dokážu mu odpovědět dřív, než se mě zeptá.