M(o)udruju Uncategorized

Jak si správně přát

IMG_2616

Osobně se považuji za největšího experta na tajemství. Plní se mi vše, co si přeju – vědomě i nevědomě, což je občas trošku průser protože né všechno, co si nevědomě nebo i vědomě přejeme opravdu chceme –někdy to zkouším odvolat ale na to vesmír asi neslyší a pošle mi to stejně tak. Takový storno do vesmíru, který nefunguje. 

U těhlech objednávek vám sice nezmizí z úču ani koruna ale může vám to převrátit život na ruby a občas to vážně není hezký..

IMG_2610


 No ale abych to moc neokecávala a šla rovnou k věci –

jak si teda přát tak, aby vám vesmír přinesl vše, co chcete?

 

 • Když mluvíte o svým životě s jinými lidmi a ptají se vás na vaše plány, budoucnost.. mluvte s nimi tak, jako by to už byla pravda, ne jen sen. Nebojte se odsouzení ani blbejch narážek – ať se stane cokoli, vy nebudete nikdy ten, co prohraje. Já o sobě psala už v Thajsku (na začátku), že jsem digitální nomád a vydělávám si online, i když jsem neviděla ani korunu a co? Teď jím fakt jsem!

+

 • Nekoukejte se na to, co chcete aby se odehrávalo cizíma očima ale těma svýma. Pokud se chcete procházet po těch nejbělejších plážích – co uvidíte, až to budete mít? Né sebe zezadu, jak chodíte po pláži. Uvidíte svý chodidla, jak se boří do písku a ten vás zespodu hřeje nebo sakra pálí. Nohy vám oplachuje oceán a je vám hrozně krásně.

+

 • Nepřejte si málo, přejte si víc ale nikdy na svých přáních nelpěte! Půl roku jsem na svých přáních opravdu lpěla a neustále mě provázela myšlenka „co budu dělat, když se to nesplní?“ byla jsem hrozně nešťastná a neplnilo se nic.. až když jsem nechala odejít tu urputnou potřebu, přišlo to najednou samo.
 • IMG_2629

+

 • Udělejte si nástěnku snů – všech věcí, které chcete v životě mít, zážitků, které chcete zažít. Netroškařte – můžete to mít všechno. Opravdu! Vždycky, když se nudíte, máte volný čas nebo jen chuť, nechte se těmi obrázky vtáhnout do jiného světa – do toho, po kterým toužíte.

+

 • Přemýšlejte tak, jako byste už měli vše, co si přejete. Tu krásnou vilu na pláži – zařizujte si ji v hlavě po cestě do práce, chlapa, který vás bude milovat – usmívejte se při tý představě, nádhernej prstýnek z bílýho zlata – na jakým prstě ho budete nosit? Představujte si, že na tom prstu už je, sahejte si na něj, kruťte s ním.

+

 • Buďte vděčný za to, co máte už teď – každý ráno po probuzení, každý večer před spaním. Všechno co se vám děje má nějaký důvod – ať už tomu rozumíte, nebo to absolutně nechápete. Nic se neděje jen tak a je to cesta – ta vaše, ta jediná správná. Občas musí přijít něco hodně špatnýho aby se zavřeli jedny dveře a otevřeli se další.. to pochopení přijde časem.

+IMG_2758

 • Přejte si co nejurčitěji a definujte všechno přesně! Přála jsem si žít v krásným hotelu a pak jsem v něm uklízela, přála jsem si obrovskou spoustu lásky a pak se mi dostávala od někoho jinýho, než od Lukáše. Přála jsem si krásnej zadek a pak jsem viděla spoustu krásnejch zadků na pláži plný bikiny modelek. Luky si přál miliony a díky balijský měně se mu to taky splnilo – jen prostě jinak. Buďte co nejurčitější ve svých přáních.

+

 • Přejte si, i když si úmyslně nepřejete. Každou minutu svýho „obyčejnýho“ života, vysílejte to do vzduchu, vesmíru – říkejte tomu jak chcete.. věci, který chcete aby se vám vracely!

+IMG_2552

A hlavně – zapomeňte na ten slavnej citát nebo spíš větu „počítej raději vždy s tím nejhorším, ať můžeš být případně jen hezky překvapenej a né zklamanej“. NE!

Počítej vždycky s tím nejlepším! A když to nevyjde, oklepej se a přej si znovu a líp!

 

S láskou Anie ♥

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (8)

 1. Anie, zase jednou úžasný článek! Přesně takový jsem potřebovala! Návod jak si přát! To prostě.. potřebuju! Moc díky! Vše vyzkouším, pak dám vědět, jak sem dopadla :D
  PS: Moc děkuju za všechny tvé příspěvky, jsi nejlepší a dodáváš mi mnoho odvahy a odhodlání! Ať se vám tedy plní sny tak jak chcete, oběma! :)

 2. Film Tajemství je vykradený učení abraham-hicks od manželů Hicksových, tvůrců zákona přitažlivosti, proto tak úplně nefunguje. Český překlady jsou na abraham-hicks.cz Mají i plno knih, vyšly v češtině. Tam se Anie dočteš i to, jak přitahuješ to, co třeba nechceš – přesně, jak jsi psala s tím zadkem:) PS. Super,jak v tom článků máš i ty vlastní příklady, je to inspirující. Trochu možná osobní otázka: Pak sis to přání přeformulovala Chci lásku od Lukáše? Snažím se tomu zákonu totiž taky přijít na kloub,čím víc osobních příkladů máme,tím líp.

 3. Moc hezky napsaný článek. Líbí se vlastní příklady, které tam máš uvedené. Také se snažím s vesmírem spolupracovat, vysílat „správné“ přání a snažit se nemyslet negativně. A je to sakra těžké :-) Přeji jen to dobré!