M(o)udruju Uncategorized

Instagram není reálnej život!

1uNejčastější otázka, na kterou odpovídám je ta, jestli se mi opravdu žije líp na Bali protože v Thajsku jsem „vypadala“ šťastnější.

Musím se tomu vždycky hrozně smát a upřímně už ani nevím, co na to mám říct – já jsem nejšťastnější na světě! Prvních pár měsíců na Bali rozhodně nebylo jednoduchých. Neměli jsme moc peněz, rozjížděli  vlastní podnikání, spletli se v hodně lidech, často se stěhovali a prošli si nějvětšími krizemi našeho vztahu. Bylo to těžký ale tak to občas v životě musí být aby mohlo přijít něco mnohem lepšího. Nicméně za nic z toho nemůže Bali! Tohle by se stalo kdekoli na světě a možná, že především díky tomu, jaké Bali je a co mě naučilo jsem se z toho nesložila úplně ale naučila se další věci o sobě – zjistila, že jsem vlastně mnohem silnější, než jsem si kdy předtím myslela. Respektive vím, že jsem věděla, že při každý překážce padám na čumák a tohle mě naučilo skákat, přelízat nebo to alespoň podlízt.

 

Vy znáte můj život pouze z fotek a to především z těch pohádkových. V instagramovým světě totiž nikdo nejí prasárny, nikdo se nehádá, nikdo tam nevypadá hrozně a PMS neexistuje.

 

Vše co vidíte na instagramu je v podstatě iluze dokonalýho světa. Je to samozřejmě mojí součástí ale nejsem to já. Né ta opravdová. Nemůžete soudit můj ani ničí život podle toho, jak vypadá na instagramu a nemůžete z fotek soudit kým jsem a jak mi v tu chvíli je. Nikdy prosím nezapomínejte na to, že to všechno je jen iluze. Krásná pohádka, kde je každá princezna.uhuhuhu

Sepsala jsem proto pár bodů, které si přečtěte vždycky, když vás já nebo někdo jiný bude štvát svým „dokonalým“ životem.

Když nepřidávám nic na instagram, neznamená to, že nemám co fotit, znamená to, že jsem příliš zaneprázdněná opravdovým životem.

To, že se na fotce neusmívám neznamená, že jsem nešťastná ale chci vypadat

a) inteligentně b) sexy c) jehně

Je vědecky dokázáno, že většina lidí píše inspirativní statusy o štěstí v době smutku – já ne ale většina lidí určitě jo!

To, že vypadám na fotce kterou sdílím dobře, ještě neznamená, že jsem před tím neudělala 10 50 fotek, na kterých jsem vypadala jako idiot. (věřte mi, vypadala!)

uuuuuuuuuuuuuuu

Čokoládu, brambůrky nebo rohlík s máslem si fotí člověk jen tehdy, pokud jsou raw a nebo hand-made!

Pokud vás někdo vyfotí na pláži a máte tam špek na břiše nebo celulitudu na zadku, nebudete to přece ukazovat světu!

To, že někde nesvítí sluníčko a není tam krásně modrá obloha ještě neznamená, že mám deep mood ale že je prostě deep počasí.

Dobrej filtr je lepší a především rychlejší, než dobrej make-up.

To, že si fotím zvířata neznamená, že je týrám. Znamená to jen, že jsou děsně rozkošný!

Palma svěšená nad mořem nezaručuje kvalitu života nebo štěstí ale pouze počet srdíček u fotky.


Nebuďte závistivý, přejte a bude vám přáno, milujte svý životy víc, než ty cizí a hlavně ŽIJTE VÍC A SLEDUJTE MÍŇ (teď si dobrovolně nadělávám do kalhot)

S láskou vaše skutečná Anie♥

PS: těch fotek jsem měla do článku spoustu ale odmítají se nahrát. – třetí den.
PPS: závisláka na instagramu poznáte tak, že kouká na hory při zapadajícím sluníčku a prohlásí, že to vypadá jako by to přes filtr Valencia :D  

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (4)

  1. Vyborny clanok.Mozno by ich mohlo byt na takychto blogoch viac i ked ti,ktori poznaju vyznam slova „virtualny“(mozny,neskutocny,nerealny) si ho precitaju s usmevom na perach a ostatni vlastne tiez,akurat kapacita IQ error 105 ich dalej nepusti.Som estet,rada sa kocham a ked docitam detom rozpravku na dobru noc s peknymi obrazkami(pochopitelne) nakuknem na blogy s peknymi obrazkami…moja kratochvila vo virtualnom svete.Nerozmyslam pri tom…mozno az do chvile ked sa mi zazda,ze (napriklad) na peknej kocke vidim neforemny plast,ktory som uz videla na inej peknej dievcine…a v tom cink.Je tu niekto,kto nas chce nahovorit na jeho kupu..mohla by som byt znechutena,ale kdeze.Som predsa vo virtualnom svete!Zeny okolo mna,skutocne zeny by sa na takyto kusok uplatit nedali.Som na ne hrda.Virtualny svet je prilis vzdialeny od toho realneho.Je na kazdom ako nalozi s tou najcennejsou komoditou.App.este raz vdaka za prijemny blog.Akosi som sa rozpisala a v mojom svete caka muz mojho zivota,kedy vypnem tento kram a obratim pozornost k nemu.pa.