Life Uncategorized ze života

Krásné ráno světě

DSC_0295

Včera jsme měli úžasný večer! Šli jsme si s hosty sednout na skleničku a tak skvěle se bavili! S těmi lidmi si umím představit procestovat svět. Dlouho jsme s někým nebyli na tak stejné vlně, měli stejný pohled na.. na všechno. Bavili se o vážných věcech a zároveň se smáli naprostým hloupostem. Hráli hry, dělali si ze sebe srandu jako kdybychom se znali roky..

Dneska jedná část „z naší party“ odjíždí a mně je z toho tak nějak smutno ale vlastně hrozně vděčně a krásně zároveň. Člověk si tu díky poznávání tolika nových lidí víc uvědomuje určitou pomíjivost, vidí, jak rychle se věci mění, jak někdo do našich životů přichází, někdo odchází a každý nám ze sebe předává to nejlepší. Slyšíte spoustu příběhů, historek, osudů, poznání. Každý jeden člověk vám dovolí zase o trochu víc vyrůst, i když si to třeba ani neuvědomujeme.

A každý, každý jeden z nás mění životy! A.. to je něco úžasného.

Nesnažme se být stále v něčem nejlepší, vidět před sebou neustále ten obrovský vzor, cíl.. nechme se inspirovat, ale buďme především sami sebou a předejme ten kus ze sebe dál!

Nikdy nevíte, komu můžou vaše slova změnit život.. Proto vypouštějte především ty slova s láskou a ty bez lásky třikrát zvažte.

Krásný den

Vaše Anie <3


 

Napadlo mě udělat takovéhle ranní články, jen kraťoučké jako je tenhle, jen pár myšlenek, které se mi momentálně honí hlavou. Přijde vám to jako dobrý nápad nebo spíš zbytečnost?

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (23)

 1. Přijde mi to super! Taková ranní motivace na celý den :) navíc od tebe se čte krásně všechno

 2. Skvělý článek a krásnou myšlenkou. Díky za zpříjemnění rána a za mě určitě ano, chci takový typ článků. :-)
  Měj se hezky!
  El.

 3. Podle me je to skvely napad :) mit myslenku a hned ji sem dat a necekat :)
  Musi byt uzasny mit tak skvely zivot jako mas ty ! :)

 4. Rozhodně bys takové články psát měla ♥ Mám ráda každý jeden post od tebe, takže jsem za všemi 20ti! :) Jinak musí to být úžasné, poznávat nové lidi a máš pravdu, že každý jeden člověk nás nechá růst a poznávat :-*

  Měj krasný den ♥

 5. Děkuju moc! Budu se snažit, pokud to někomu zlepší ráno, je to skvělý!

 6. Jupí! Ono není všechno jen krásný.. všechno jak na první pohled vypadá ale člověk musí hledat především to dobrý a být za to fakt vděčný.. ale jo, mám úžasný život :)) Každý si ho úžasným musíme dělat :)

 7. To tak zahřeje u srdíčka :) Děkuju mockrát! Poznávání nových lidí je na celé té práci to nejlepší, hrozně to člověka žene vpřed :) děkuju!

 8. I just want to mention I’m all new to weblog and actually enjoyed you’re web-site. Almost certainly I’m likely to bookmark your website . You actually have perfect articles and reviews. Many thanks for revealing your webpage.