Life M(o)udruju motivace Uncategorized

Věř v sebe

DSC_0302

Dneska jsem se probudila s tím, že vám musím něco říct.. tak jen pár řádků k hrnku s čajem :)

Občas si jdeme za svým cílem, snem a občas jdeme opravdu dlouho.. najednou se místo těch krásných pocitů, které jste měli na začátku začíná dostavovat vyčerpání, smutek a trošku beznaděj, že to, co si přejete se třeba nikdy nesplní.

Vždycky, když mě přemůže tahle nedůvěra v sebe, vzpomenu si na příběh muže, který kopal dlouhé roky poklad. Po několika letech už byl ale vyčerpaný a vzdal to, řekl si, že poklad tam nejspíš vůbec není a nemá cenu se už dál snažit, přitom stačilo pár lopat a na vysněný poklad by konečně narazil.

Je jedno, jak dlouho si za tím svým pokladem jdete, kolik musíte překonat kořenů, balvanů.. a zda  kopete týden nebo roky. Nikdy nevíte, co se může stát, nikdy nevíte, jestli vás od splnění vašeho snu nedělí pár centimetrů hlíny, ty tři kamínky, dva lidé nebo jeden jediný den, který všechno změní.

Nikdy se nevzdávejte svých snů, ať jsou sebevíc šílené. Ten můj je taky! Běžte si za ním, ale vždycky si pamatujte, že i z té cesty musíte mít radost protože ta je na tom všem nejkrásnější.. nenechte se odradit lidmi, kteří o vás pochybují, nenechte se odradit sami sebou a především na tom tak nelpěte. Ono to přijde, opravdu to přijde!

Krásné ráno, krásný den! Mějte svůj sen a žijte přítomností! <3

S láskou vaše Anie

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (14)

  1. Krasne :-) ale bohuzel ja jsem ten typ co hned jak se prani neplni zacne pochybovat, myslet negativne a tim je to jeste vic v pr… :-D nechces byt muj pozitivni kouc? :-D

  2. To nesmíííš! :D Vím, že občas to není lehký ale negativně myslet nesmíš :D To je pak v háji! Ráda budu tvým koučem! :D

  3. Musíš pozorně číst každý článek! :) Pro začátek si zkus poslechnout na youtube rozhovory s Duškem nebo Klusem :)

  4. Hned bych jela za tebou :) musíš být strašně skvělým společníkem, už jen z toho, jak píšeš působíš strašně příjemně :) tvůj přítel je šťastný muž :)

  5. I simply want to mention I am new to blogging and site-building and honestly liked your web page. More than likely I’m planning to bookmark your site . You surely have remarkable article content. Bless you for revealing your website.