Life Uncategorized V Londýně ze života

back

bbbbb

Konečně mám notebook ale zase jsem bez telefonu. Překvapuje vás to? Mě už opravdu ne. Upřímně jsem pro vás měla napsaných několik článků dopředu a vlastně je pořád mám ale moje pocity jsou uplně jiný, než jsem si myslela, takže je asi nezveřejním, možná s odstupem času. Chybí mi Londýn, hrozně moc, chybí mi cestování, ježdění autobusem a kochání se vším tím krásnem a hlavně, hlavně mi chybí SVOBODA a anglický povahy i jazyk. Tyhle dny jsou docela hektický, pořád jsme někde.. Obejít úřady, rodinu, doktory.. a brzo už zase pryč. Nálady mám teď trochu na bodu mrazu a to malý nadšený dítě ve mně už chce zase vyletět ven a radovat se ze světa. Nemůžu si pomoct ale doma mi to prostě nejde. Mějte se krásně a nebuďte tak dospělý, vypusťte ty děti ven!

bbbb b bb bbb bbbbbb bbbb bbbbb

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (4)

  1. Už jsem si myslela, že se dalšího článku nedočkám :) Opět ti to sluší a nezoufej, bude zase líp :)

  2. I simply want to tell you that I’m new to blogs and seriously loved your web-site. Most likely I’m planning to bookmark your website . You definitely have good writings. Thanks for sharing your web site.