anglie Life V Londýně z cest

Beautiful days

tuu

Krásný dny. Najednou toho zažíváme zase tolik, že nemám čas na to brouzdat po internetu, koukat na seriály a v podstatě nežít. A to miluju! Začalo to v pondělí, kdy jsem se konečně sešla s úžasnou, děsně ukecanou a krásnou Kamčou, přijeli nám kamarádi z Čr a já dostala 5 dní volna! Konečně jsem viděla nádherné white clifts, znovu se zamilovala do Brigtonu, poprvé v životě ochutnala makronku (ano, jsem ostuda a ano, není to vitariánský), vypila Cider v HydeParku a zítra máme s Nikčou naplánovaný pořádný nákupy, kupy jídla, kecání, vína.. a takových těch věcí co holky dělávaj (ani netušíte, jak mi tohle chybělo!) A protože se s váma chci o to všechno trošku podělit, přináším vám pár fotek z předešlých dnů :)

PS: Věci co se dějí v posledních měsících, týdnech a dnech ve světě, už ale moc krásné nejsou. Moje hlava tohle absolutně nedokáže pochopit a snad ani nechce, vždyť v takovýmhle světě snad nemůže chtít nikdo žít. Je to strašný a nevím co víc na to mám říct. Snad jen prosím mír, lásku a lidi, mějte se rádi! Vždyť je tu tak krásně, no podívej!

q qq qqq qqqqq qqqqqqqq tr qqqqqqqqqq qqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqq tu

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (7)

  1. Wow! This could be one particular of the most useful blogs We’ve ever arrive across on this subject. Basically Wonderful. I’m also a specialist in this topic so I can understand your effort.

  2. I simply want to tell you that I’m very new to blogging and site-building and seriously loved this blog. Very likely I’m planning to bookmark your blog . You surely have superb articles. With thanks for sharing with us your blog.