Uncategorized

Těším se!

13548877_10201909882064571_661333993_o

Elite Bloggers – Content marketing

Rok a půl pryč.. sedím na letišti, čtu si putovní knížku od Terezky a stejně tak, jak moc se těším mám taky strach. Asi z lidí, co já vim.

Strach je stejně hroznej vůl! Ale lepší mít toho vola na pavouky, než na lidi. Protože lidi jsou všude a neutečeš před nima. I když to pavouci taky ale pořád nejsou velký jako lidi.. až na Aragoga!

Ale těším se, nejvíc na kamarády, rodinu.. na to, až si budeme s Nikčou barvit vlasy pastelovejma křídama a jí to zůstane napořád protože má obarvený vlasy, stejně jako Tess. A až budeme nadávat, že máme celý modrý záda, podlahu, ruce, nehty..

Těším se, až nás vyzvedne na letiště a tím s dětským smíchem mi podá vytouženej rohlík s máslem a se šunkou. Až ucítíme ten jinej vzduch, kterej nebude tak vlhkej a bude asi i studenej, co já vim.

Těším se dokonce i na to, až se ráno vzbudím, dům bude prázdnej a já si vlezu do vany, možná i se skleničkou vína.. co na tom, že bude dopoledne.

13589224_10201909881584559_502468183_o
Těším se, jak se v noci přikryju pořádnou peřinou a přitulím se k Lukymu, aby mě zahřál, jak mi bude navečer chladno a budu se moc zabalit do mikiny. Těším se na grilování s kamarády a doufám, že se mezi těma lidma nebudeme cítit sami. Že v tom budeme společně.

Těším se na dovážku pizzy, romantický filmy v kině, na natáčení videíí se světlem, který mám doma a taky na to, že ty videa půjdou nahrát!

Těším se na to, až zmoknu, až si opeču buřta, až se půjdeme projít do lesa a on bude vonět. Těším se na to, jak o nás budou rodiče pečovat, vyvářet a my si budeme vesele kynout protože na dovolený se to může. Těším se na ranní rosu, louky, kopce a pole s něčím jiným, než je rýže.

 

Těším se na všechno to starý a pro nás nový, na všechny výzvy, který si během měsíce zkusíme.. přednášky, řízení Makawi z druhýho konce světa, nervy na úřadech, u doktorů, v nemocnici.. ale především to štěstí a klid, který si vezeme v sobě a slibujeme si, že nám zůstane i doma, že si ho nenecháme vzít, protože je uvnitř nás.

Ale to všechno se uvidí.

 

Plujte si ve vesMíru! Je to krásný

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (2)