bali Uncategorized

Luky? Přestěhujeme se do Řecka?!

FullSizeRender

Po dlouhý době, mám opravdu chuť a čas psát..a tak si říkám, že něco sepíšu, i když to nebude mít hlavu ani patu ale prostě to bude.

S Lukym si povídáme o tom, co všechno uděláme, až budeme doma ale to už jsem vám buďto říkala, nebo by vás to (ne)zajímalo?

Kromě těch klasických věcí se těšíme na to, až si zajdeme do kina. Těšíme se, až se koukneme na Trabanty, protože tam nejsou jen trabanti ale taky náš kamarád Jirka. Zajdeme si zahrát laser game protože to hrozně miluju. Po pár letech si dám dokupy vlasy a taky zuby. No ale na co se těším nejvíc? Na to, až se s váma sejdeme v některých kempech a my vám budeme povídat, vy nám budete povídat a nebo si budeme dokupy všichni povídat a bude to hrozně přátelský a hrozně fajn.

Diskutujeme o tom, jak krásnej musí být život třeba na nějakým malým ostrůvku v Řecku, kde je kupa tzaziky, oliv, vína, fety.. nemusíte tam (asi) řešit víza, můžete si tam v klidu koupit domeček, někdy je vám tam i zima a navíc to máte kousek domů, k rodině, kamarádům.. nic vám neuteče.

..a při týhle diskuzi se oba shodneme, že jsme vlastně cvoci, protože za a) žijeme na Bali a už zase vymýšlíme, co dál a za b) nás ani tak neláká cestovat (ale láká), jako na určitým místě žít.

 

Ono je hrozně hezký poznávat nový místa, obletět celej svět, stihnout všechno.. ale my asi radši všechno stihnout nechceme, nám stačí málo ale zato pořádně, do hloubky, do tý duše, která se „obyčejným“ cestovatelům neotevře.. a pak třeba jednoho dne zjistíme, že u nás je stejně nejlíp, jen to tak zatím ještě vůbec nevypadá..

Taky vyhodnucuju, že by bylo super udělat si kurz na výrobu sushi, já nevím jak vám ale mně ta rýže nikdy nechutná tak dobře, jako v restauraci. A já mám na sushi chuť furt, ale nemám na něj furt peníze a taky není furt v dosahu. Ale umět si ho udělat a pak ho naučit třeba Nyomanku, aby mi ho mohla dělat. To by byla paráda! To bych pak snad ani do toho řecka nemusela.. ale zase ta feta a olivy..

No, a přesně takhle se nám v hlavách roděj ty šílený sny. 5 měsíců v Řecku, 2 měsíce doma, 3 měsíce na Bali a 2 měsíce cestovat.. to by nebylo špatný! Ničeho se ale nechytejte, to já si jen takhle ráda sním a třeba zakotvíme na Filipínách, co já vím :)

Už se načíná láhev vína, tak já zase poběžím.. a pokud chcete, sledujte náš na youtube TADY, kde najdete vlogy z našeho života :)

 

Mějte se krásně, sněte, makejte a milujte!

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (4)

  1. jestli zůstanete na Bali nebo budete cestovat, tak se těším na všechno! je to jako kdybych tam byla s vámi:) a naprosto ti rozumím, že chceš zůstat na jednom místě a pořádně si ho užít. mám právě takový sen, že až dostuduji, tak budu cestovat po světě. ale budu se právě snažit na určitém místě zůstat alespoň 2-3 měsíce, abych ho stihla aspoň trochu poznat a vytvořit si k té zemi vztah.
    stejně tak vám strašně přeji, ať si „dovolenou“ v Česku co nejvíc užijete!:)

  2. Ty brďo, do Řecka bych nechtěla. Sice jsem tam moc nepobyla, ale ti Řekové mi přišli všichni docela zdeptaní. Jakoby otrávení a unavení životem. To už i u nás na Moravě mají lidi mnohem vřelejší přístup :D. Ale možná jsem jen měla „štěstí“ na nesprávné Řeky, kdo ví :). Anie tento tvůj eshop funguje? http://slaskou.aniesonge.com/ Já bych si tam totiž ráda něco objednala, akorát nevím jak je to tedy s tou poštou, jestli už funguje nebo jestli jsou věci na tomto eshopu stále dostupné :).

  3. Za bydlení jo ale když se stravuješ na Bali evropským stylem, vyjde to dráž, než třeba v tom Řecku :)