Life Uncategorized V Thajsku Ve světě po světě z cest

One of the Best days of my life

vodopády 3

Zažila jsem jeden z nejkrásnějších dnů ve svém životě. Bylo to něco neuvěřitelně nádhernýho, že to ani popsat nedokážu ale prostě to zkusím! Takže dneska takový deníčkový zápisek :)

Na celý den jsme měli naplánovanou trasu výletů, která by mohla být zajímavá pro turisty, nic z toho jsme zatím neviděli, jen se řídili podle ukazatelů na mapě.. a, že někam tedy dojedeme. Vyjeli jsme ale až kolem dvanácté a nebyli si moc jistý tím, že to všechno stihneme, což se nám ale v záhy opravdu vyplatilo :)

První zastávkou byla monkey show – opička vyleze na palmu, utrhne kokos, hodí ho dolů, vyfotíte se s opičkou a konec. No, já jsem ráda, že to bylo jen tohle.. o tom jaký na to mám názor se rozepíšu asi až ve zvláštním článku.

Potom jsme si zašli na oběd a pokračovali na hadí farmu, kde zrovna pán cvičil na show s kobrami (bohužel se mi to nepovedlo vyfotit), pán měl asi dvacet kilo, vyzařoval z něho neuvěřitelný klid a chybělo mu pár prstů.. no, asi se hadi činili. Potom vytáhl z bedny škorpióny, začal si je sázet na ruce, na obličej… a později i na nás! Pořád nás uklidňoval, že spí, copak to spí, když se to hýbe? Až po tom všem mi Luky sdělil, že škorpióní „kousnutí“ je smrtelný! Já nevěděla, že je to až tak nebezpečný, kdybych to věděla, nenechám si je naskládat na ruku! Součástí farmy byl taky krokodýl, kobra královská a.. spousta nádhernejch bílejch králíčků…

Cesta z farmy nás vedla přes střed ostrova, nikde nic, všude jen rostliny, palmy a džungle..

Přijeli jsme na poslední zastávku – vodopády! Jeden vysoký 18 metrů, druhý 80. Cestou nahoru, uprostřed pralesa bazén s tobogánem, který se proplítal mezi liány, odteď byla už cesta horší.. nebyla to moc cesta, spíš jsme škobrtali do kopce přes kořeny stromů.. dorazili na místo a.. to bylo něco neuvěřitelnýho! Nestáli jsme a nekoukali, našli jsme místo, kde je voda klidnější a uvelebili se ve středu toho všeho, sundali oblečení a jen tak si užívali tý vody, zvuků, přírody..

Pomalu začalo zapadat sluníčko, šťastný jako blechy jsme teda usoudili, že už pojedeme domů a asi po 10ti minutách cesty jsme viděli další úžasnou věc – západ slunce při odlivu, kdy můžete sbírat mušle na kila a v podstatě chodit po vodě. Zůstali jsme tam snad hodinu a jen tak chodili po kotníky ve vodě, prohlíželi si mořský dno..  asi se na to prostě podívejte!

PS: Těm co dočetli článek do konce tleskám, slibuju, že příště už budou kratší :)

monkey show 2 monkey show 3 monkey show 4 monkey show snake farm 3 snake farm 5 elephant 3 DSC_0091 WATERFALL 3 waterfall blog WATERFALL 4 odliv ZÁPAD SLUNCE 2 ZÁPAD SLUNCE 3

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (17)

 1. spousta malých bílých králíčku na hadí farmě :D:D no nic..
  z těch škorpiónů bych asi umřela a z toho západu slunce bych umřela podruhý.. ach!

 2. Dlouhé články určitě nejsou problém :) byla by škoda dávat sem jen fotky bez příběhů. Fandím vám a myslím na vás, takže si ráda počtu :)

 3. Tak to jsem ráda, že i ty dlouhé někdo čte :)) děkujeme, děkujeme!

 4. Naopak, na tvém blogu mám radši ty dlouhé články! :) krásné fotky to jsou a snad ani nejde nezávidět! Taky už nějakou dobu přemýšlím o nějakém exotickém místě. Tak snad po škole…

 5. Miluju tvůj blog!! :O :D Máš to moc hezky udělané a.. ty fotky.. <3 :D Vážně moc hezké:))

 6. Hello everyone, it’s my first pay a visit at this website, and article
  is really fruitful in support of me, keep up posting such content.

 7. I just want to say I am just beginner to blogging and really liked you’re web blog. Most likely I’m likely to bookmark your site . You actually have perfect articles. Many thanks for sharing with us your blog.