Life Uncategorized V Thajsku Ve světě po světě z cest

first impression

bbb

Hrozně moc bych s vámi chtěla všechno sdílet, nejen fotky ale hlavně pocity. Ten moment, když si uvědomíte, že to co jste tak moc chtěli, tak moc si přáli se stalo a děje se právě teď! Najednou jste na tý nádherný pláži, popíjíte nejsladší kokosový mlíko na světě, nohy vrtáte do písku.. a absolutně vás nezajímá, že máte na zadku celulitidu, že si o vás někdo myslí kdesi cosi a že v týhle poloze máte rozplácnutý stehna nebo pár faldů na břiše.. vy jste prostě jenom obyčejně šťastní.

Kdyby byli všichni lidi na světě šťastný, kdyby si všichni lidi chtěli opravdu od srdce plnit sny, byl by ten život, ten svět o tolik příjemnější místo k bytí…

Jsem tu jen pár dní a nemůžu vám zatím sdělit nic víc, než svý první dojmy, postřehy a občas trochu udivení, vůbec tu nepřemýšlím, spíš se zamýšlím a zatím to tu miluju! Uvidíme co přinesou další dny, zkušenosti a zážitky.. Já se tak těším na každý nový den!

Naše práce momentálně obnáší jen poznávání nových míst, zkoušení atrakcí pro turisty a objevování všeho možného, aby jsme byli co nejlepšími „delegáty“. Celé dny jezdíme po ostrově na motorce, děsíme se v křižovatkách a žasneme nad nejkrásnějšími plážemi. Občas někdo někde převáží malé slůně, občas vám při večeři přeběhnout přes cestu buvoli.. U benzínky vás obsluhuje dvanáctiletý kluk, navečeříte se za 40 korun a když zapadne slunce, všude se rozezní nádherný zvuky cvrčků, ptáků, ještěrek, žab.. zakloníte hlavu a vidíte tolik jasných hvězd, jako nikdy před tím!

PS: Snažím se pro vás natáčet vlogy, tak třeba příští neděli.. :))

PPS: Kdo chcete každodenní přísun fotek, sledujte Instagram a Facebook :)

Mějte krásný týden, Vaše Anie


So much I want to share everything with you, not only photos but mostly feelings. That moment when you realize that what you wanted so much, so much wished had happened and is happening right now! Suddenly, you’re at the beautiful beach, sipping coconut milk sweetest in the world, drilling feet in the sand .. and you absolutely do not care that you have cellulite on my butt that someone is thinking about you like things and be in this position that you have sprawled legs or a few folds close on the stomach .. you simply usually happy.

If all people in the world happy if everyone really wanted people to fulfill the dreams of the heart, would that life, the world is so much more pleasant place to be …
I am only here for a few days and I can not tell you anything more than my first impressions, insights, and sometimes a little puzzled, I do not think that at all, but rather intend, and so far it’s love! We’ll see what the next day will bring, experiences and adventures!
PS: I’m trying to shoot you vlogs, so maybe next Sunday .. :))
Have a great week, your Anie

 

b bbbbb DSC_0370 fsg IMG_0217 rčt dwd dww bbbbbb ef fs

 

 

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (24)

 1. Nádhera! To musí být opravdu ráj! A ta modrá obloha…ach :) Těším se na další příspěvky!
  Ještě bych se ráda zeptala čím fotíš?:)

 2. Strašně moc se těším na další fotky a hlavně na vlogy! Vypadá to tam naprosto báječně :)

 3. Jee Samui :)) Kde bydlíte? Já letim 6., tak se třeba potkáme. :D A pokud budete mít čas, tak doporučuju zajet na Ko Phangan, je to trajektem asi půl hoďky. :)

 4. To by byla krásná náhoda :) Jsme na Ban Tai, kousek od Maenam beach :) Vím, že výlet lodí máme naplánovaný a máme tam především Koh Tao, tak třeba tam bude i tenhle ostrov :)

 5. A tak budete delegáti, myslela jsem, že budete pracovat v hotelu, jo a hledám tvou celulitidu a nenacházím :D

 6. Ono tak nějak všechno, v hotelu ne ale máme na starost 9 apartmánů a budeme se starat jak o ně, tak o hosty:) Celulitida je na zadku, zarytá v palmě :D

 7. Nádherné fotky a nádherný článek!! Kéž by to tak bylo. Chtěla bych si taky plnit sny, jen mi chybí odvaha:-). Jak dlouho tam plánujete zůstat?

 8. Děkuju :) Taky jsem jí moc neměla, ale asi ji člověk prostě musí sebrat, odhodlat se a zkusit ten život změnit k lepšímu, podle jeho představ :) Zatím je v plánu rok ale uvidíme jak to všechno bude :) Přeju hodně sil do sbírání odvahy! Opravdu se to vyplácí a.. co nejhoršího se může stát? :)

 9. You actually make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really something
  which I think I would never understand. It seems
  too complex and very broad for me. I’m looking forward for
  your next post, I will try to get the hang of it!

 10. I simply want to say I am just new to weblog and certainly liked your web site. Probably I’m planning to bookmark your site . You certainly come with great well written articles. Thanks a lot for revealing your blog.

 11. We prefer to honor several other internet sites around the web, even when they arent linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out.