M(o)udruju Uncategorized ze života

Naivní ženy a reálný vztahy

ooop

Dneska měl být na řadě článek o tom, jak vypadá vztah na začátku a po 4 letech. Ale potom, co jsme se rozepsala, jsem si řekla, že to opravdu na publikaci není zralý. Nebo jinak, na publikaci by to zralý bylo, dokonce si myslím, že by to hodně z vás s chutí četlo a stal by se z toho nejčtenější článek na blogu – jo, až takhle si věřím! Ale přece jen, nějaký věci mají zůstat skrytý.. Intimní okýnko na blogu nechystám a hlavně,

ČTE TO TADY MAMKA I „TCHÝNĚ“!

Pár věcí bych vám ale říct chtěla!

Nenechte si zabít svůj fajn vztah americkým filmem! Vidím to sama na sobě! Můj „muž“ mi nenosí kytky, když už, tak to jsou karafiáty k výročí, i když jsem mu tisíckrát říkala, že je nemám ráda. Proto si je v hlavě nejspíš podtrhl místo přeškrtl (omluvil to tím, že věděl, že nemám ráda karafiáty ale nevěděl, jak vypadají:D) a fakt nechápu, KDE JE SEHNAL TADY V THAJSKU! To, že by si nevzpomněl mu ale upřít nemůžu – vždyť jsem mu to taky připomínala měsíc dopředu!

My ženy jsme občas hrozně naivní a VĚŘÍME VŠEMU CO VIDÍME NEBO SLYŠÍME. Ať už se jedná o zázračnou kosmetiku, která vám za pár tisíc ubere 10 let, polívku, která vám sežere všechen tuk a nebo třeba chlapy! Protože ty ve filmech jsou VŽDYCKY lepší, hezčí, bohatší, mužnější.. vztah s nimi je plný vzrušení, lásky, romantiky, adrenalinu.. Úžasnýho jídla bez bordelu okolo a následnýho sexu, trvajícího nejlíp až do rána protože po tom jídle a celodenní práci nikdo není unavený.IMG_6669

Ale nebudeme si nic nalhávat, jaký chlap by nechtěl třeba takovou Jenifer Aniston? Ten můj určitě jo a já se mu ani nedivím! Ženy ve filmech jsou vždycky krásný, nikdy je nebolí hlava a pokud jo, vypadají u toho skvěle! Nikdy neleží na gauči v teplácích – leží v šatech a podpatcích a nekoukají na trapný romantický komedie jako my! ale na černobílý filmy, protože to vypadá hrozně stylově. Umí perfektně vařit a nikdy u toho nezaprasí sebe a celou kuchyň. Nestěžují si na to, že je ten daný dostatečně nemiluje nebo, že už je nebaví ho neustále obskakovat.

NEZNAJÍ PMS, NECHODÍ NA ZÁCHOD A VŽDYCKY MAJÍ CHUŤ NA SEX

Ruku na srdce, komu by se tohle nelíbilo?

Princů na bílých koních stejně jako princezen, nechodí po světě spousta.. vlastně nejspíš žádný. To je fakt asi pravděpodobnější potkat jednorožce nebo mořskou pannu. A upřímně vám povím, že já bych takovýho chlapa ani nechtěla a ještě upřímněji vám povím, že on by určitě nechtěl mě.

ŽÁDNÝ vztahy nejsou idylický, i když tak v televizi nebo třeba NA INSTAGRAMU vypadají – tam VYPADÁ IDILICKY ale VŠECHNO! Nikdo z nás není dokonalý a když najdete protějšek, který vám i přes ty nedokonalosti dokonalý připadá – máte vyhráno! A pokud máte občas tu tendenci přirovnávat ho s těmi filmovými hrdiny..

TAK DOPORUČUJU HOMERA SIMPSONA, PAK URČITĚ NABUDETE DOJMU, ŽE JE VŠECHNO V NAPROSTÝM POŘÁDKU A VÁŠ PROTĚJŠEK BUDE NAJEDNOU VYPADAT JAKO TEN NEJVĚTŠÍ HRDINA  POD SLUNCEM!

..i když z vás udělá velrybu..

IMG_6742

Já jdu teďka uklidit to musli, co Lukáš rozsypal v kuchyni, vylít po něm dýňovou polívku, protože se mu fakt nepovedla.. a oblíknu si na to ty špinavý vytahaný šaty – protože se stejně hned zaprasím znova, vlasy stáhnu do šílenýho drdolu a budu si u toho hodně falešně a hodně nahlas zpívat Mňágu a Žďorpa – PROTOŽE MŮŽU!

MILUJTE SE!

S láskou Anie

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (46)

 1. To je super článek Ani! Přijde mi i lepší, než tady psát konkrétně co dělá a nedělá :D Protože nad tímhle se může zamyslet každej. My teď s norečkem koukáme na seriály The King of Queens, kde je hlavní zápletka okolo páru, kterej je prostě hroznej :D Ona je příšerná a on je idiot, ale pořád se milujou a nějak to vždycky dopadne a je to hrozně vtipné. Takový Homer+Family Guy v hraném seriálu. Nevím proč, ale zrovna tenhle seriál mi nás připomíná nejvíc :D A jak říkáš, i kdybych toho dokonalého chlapa našla, on by stejně rozhodně nechtěl mě (ležím právě ve vytahaných teplákách a s drdolem:D). Podtrženo a sečteno se do toho svýho norka zamilovávám znovu každý den a je to hlavně a právě ve chvílích, kdy jsme nejvíc nedokonalí.

 2. Zase jsi mě dostala.. Já to pořád říkám, že jsem zkažená americkýma romantickýma filmama.. Nemám ráda prvoplánové hezounky, ale chlapy, kteří mají charisma..a to v těch filmech mají všichni..i ten, za kterým bych se normálně na ulici neotočila :)
  Věřím ale, že to tam je, že to na mě čeká a že to potkám až to budu nejmíň čekat.. :) Ne princ.. stačí tak trošku „ošklivé káčátkosesrdcemnapravýmmístě, kterej měbudebráttakovoujakájsem“…
  Anie díky za další prima článek, jste podle všeho „ti praví“ ♥

 3. Ty Tvoje články :D:D z těch karafiátů nemůžu :D vidím to úplně stejně doma. Ale tak vzpomněl si a to je důležitý! :D Děkuju za rozjasnění dne :)

 4. Skvělý článek! :-) zrovna teď přemýšlím nad svým vztahem, ale jak říkáš – nikdy to není ideální a kdyby bylo, koho by to vlastně bavilo ? :D

 5. Díky, příjemné počtení… nasmála jsem se… upřímné, výstižné, pravdivé…
  Už jsme spolu 23 let. Taky mě někdy napadlo, co kdyby kdyby….
  Ale vážím si toho, že spolu nejsme ze zvyku, kvůli dětem, nebo z povinnosti, ale že jsme spolu ( i po těch letech )
  pořád rádi o:)
  Píšeš moc a moc hezky…..

 6. Super článek (a ta první fotka je kouzelná <3) pobavilo mě to :D Je pravda, že americké filmy a Instagram hrozně zkreslují realitu a člověku potom všechno v reálném životě připadá tak nějak nedostatečné. Vyrostla jsem na amerických romantických komediích ze středních škol – a kdybych tenkrát věděla, jak bude střední vypadat v reálu .. na ten "úžasný věk" 16, 17 let už tak s úžasem nenahlížela :D

  http://www.meadelaida.blogspot.com

 7. Tak na to se musím podívat! To bude asi něco podobnýho, jako u nás doma :D Vytahaný tepláky nejlepší a je úžasný, že se zamilováváš znovu a znovu, mám to stejně – jak říkáš, v těch nedokonalých chvílích, kdy si třeba já říkám, co to mám za blbce a nebo on.. :D :D hodně krásných chvil přeji :))

 8. Právě viď? Ti chlapi ve filmech mají úžasný charizma! Určitě tě to potká, potká to každýho z nás.. asi v tou pravou chvíli. Snad to bude brzy. Moc ti to přeju. :) a já děkuju :))

 9. Nojo, myslí si, že co je růžový, je dobrý :D :D já děkuju!

 10. Děkuju moc, přesně tak.. mít ideální vztah je vlastně asi docela nuda – já nevím, já to nepoznala ale určitě by byla! :D

 11. 23 let? Já si moc vážím toho, že mě čtou i ŽENY! a ne jenom dívky.. to je úžasný! Přeju vám jen těch nejnádhernějších, dalších, minimálně 23 let a děkuju, děkuju moc :) mějte se rádi a.. mějte se překrásně!

 12. Děkuju moc! Přesně tak! Každý chce mít kouzelný život.. alespoň ale na tom insta! V reálu není nikdy nic tak dokonalý – ani snídaně, ani vztahy! Já mít střední jak v těch filmech, tak se asi odstřelím :D A děkuju za tu svojí! :D

 13. Zvládla bych toho napsat víc, ale byla bych tu do zítra….takže asi jen DÍKY za ten článek, opravdu jsem ho potřebovala :) Moc mě potěšil a donutil mě hodně se zamyslet a uvědomit si, jaký poklad vlastně doma mám :)

 14. Hrozně pěkný a inspirující článek. :) Ono asi něco bude na tom, když se říká, že není cílem najít dokonalou partnerku (partnera), ale dostatečně NEdokonalou na to, abychom se svými vzájemnými chybami mohli spolu fungovat :-D

 15. Jednou jsem koukala na nějakej pořad a dávali tam otázky Žilkové a Stropnickému, odpovídali odděleně. Nejdřív se ptali jí, jaký má ráda kytky. Žilková říká, že Stropnický si myslí, že má ráda gerbery, ale ty měla ráda jeho první žena. Následně střih a ptají se Stropnickýho, jaký má Žilková ráda kytky. A on: „No…takový ty…ty placatý…GERBERY!“ :-D A tvářil se naprosto jistě :-D Takže ono je to všude :-D.
  A jinak máš ve článku ve všem pravdu :-). By mě zajímalo, jak by klesla rozvodovost, kdyby neexistovaly „americké“ filmy :-).

 16. To je tak krásný článek! Souhlasím s každým slovem, každým písmenkem.
  Můj Michal ještě rád říká – vedle je vždycky tráva zelenější – má pravdu a říká to přesně ve chvílích, když se mi něco nelíbí a místo toho, abych se soustředila na nás a hledala podstatu mé nespokojenosti hlavně u sebe, začínám srovnávat.
  p.s. na instagramovou dokonalost už dávno nevěřím :)

 17. To je tak krásně upřímný a pravdivý článek až mě to pobavilo :D :D zrovna přemýšlím, jestli jsem někdy viděla v akčním filmu pro muže nějakou krásnou a sexy ženu vařit nebo uklízet! No, a nenapadlo mě vůbec nic! Maximálně ty kočky vidím, jak sedí u stolu a olizují si smyslně prsty :D :D Prostě k popukání. ;) Článek mi moooc zpříjemnil dnešní obědovou pauzu, a za to ti, Ani, děkuji.

 18. Teda Anie, tenhle článek mi dodal tak moc energie!! :) Stal se hned jedním ze článků, které na mě obrovsky zapůsobily a jen tak se ten hřejivý pocit neztratí. Děkuji, DĚKUJI, děkuji moc :)
  Trošku se tu vypovídám, jestli to nevadí… :) Nastoupila jsem totiž do nové práce, a i když jsem vždycky chtěla učit, je pro mě hodně těžké nehodit flintu do žita. Už skoro měsíc tam chodím a stále žádná velká změna k lepšímu, což člověka vyčerpá… Vzhledem ke vstávání a pozdnímu příjezdu (dojíždím), je to hodně náročné jak psychicky, tak fyzicky. A abych navázala na tento úžasný článek, je to právě ten můj (ne)DOKONALÝ „muž“, na kterého se těším, až už je jakákoli doba :) Když přijdu domu v tomhle stavu, je to on, kdo mě utěší, přejde nějaké ty moje „úžasné“ nálady, kterých (i když se hlídám a snažím) se mi těžko vyvarovává, a ještě mě obejme a přesvědčuje o tom, že brzy už bude všechno dobré :) Vtipné na tom je, že před touto prací jsem byla já ten zarytý optimista a on naopak pesimista :D Tvůj článek je opravdu úplně vystihující, plynoucí ze srdce a zkrátka – nádherný :)
  DĚKUJI :)
  Mějte se krásně, smějte se, užívejte si života od srdce a milujte se navzájem ;) Zkrátka buďte šťastní ;) :)

 19. Right now it seems like Expression Engine is the best blogging
  platform available right now. (from what I’ve read)
  Is that what you’re using on your blog?

 20. I simply want to say I am newbie to weblog and truly savored you’re website. More than likely I’m going to bookmark your blog post . You certainly come with exceptional article content. Bless you for revealing your web page.