M(o)udruju Outfit Uncategorized ze života

INDIAN SUMMER

ttt

Tak a už nikdy nebudu negativní! Slibuju!  Teď máme s Lukýnem hodně úsporný režim, šetříme co to jde, snažíme se vydělat co to jde, protože než v lednu odjedeme, potřebujeme hrooozně hrozně moc peněz!

Ponožky pereme jedině v ruce, babičce chodíme na hrušky, k tý druhý na hroznový víno a při každodenních procházkách trháme jablka z cizích jabloní! Nejen, že je to ZADARMO, ale hlavně je to hrozně BIO! V hospodě jsme nebyli už přes týden a já si asi na ten krásnej kabát z Manga musím nechat zajít chuť, na Bali ho stejně nebudu potřebovat, že jo! Ale víte co? Ono je to na jednu stranu hrozně krásný a ty každodenní radosti, nemusí být absolutně založený na materiálních věcech (i  když jsou nádherný a taky bych je chtěla, co si budeme..) a tak příští článek bude zrovna o tom, co mi dělá tu radost a co jí může dělat i vám, TĚŠÍTE SE? :)

PS: dneska jsem jela do tiskárny do Ústí, kde jsem strávila nezapomenutelný 4 roky života a je to tam prostě KOUZELNÝ, vidíte ne? :)

PPS: taky si ještě užíváte POSLEDNÍ holý NOHY?

t tttt tt

trenchcoat MANGO kraťasy+taška PRIMARK boty ASOS košile SECOND-HAND

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (17)

  1. Krásný outfit, můžu se zeptat odkud máš kratasky a boty a kabát? :D jakto že to nepíšeš do článku? :)

  2. Děkuji :) Je to rozepsané pod poslední fotkou :) Kraťasy Primark, boty ASOS a kabát Mango :)

  3. Já se s přítelem teď stěhujeme do svého (konečně) bytu a taky musim šetřit. Když jsem volala včera příteli, že si jdu koupit do H&M krajkové šaty na imatrikulaci, tak mi vynadal, ať neutrácim, že potřebujem šetřit na byt. No, umíš si určitě představit, jak mi zničil veškerou náladu v ten den :D

  4. Kabát z Manga je boží!:)

    Jinak šetření je boj, když už se snažím šetřit na oblečení a kosmetice, tak zase utrácím kupu peněz za kus žvance. Navíc čím déle koukám na ten kabát, tím větší mám chuď si jít taky nějaký pěkný koupit:D

  5. Krásný to tam tedy je, to koukám! Jo, šetření je věda, já teď v zahraničí peníze moc nepočítám a asi se brzy budu divit :D Hrozně Ti tyhle barvy sluší!! :-)

  6. I simply want to tell you that I am just newbie to blogging and actually enjoyed you’re page. Likely I’m going to bookmark your website . You amazingly have tremendous posts. Kudos for revealing your website page.