Uncategorized ze života

Happy new year

DSC_0037

I can’t think of the right words which would describe this year. There have been lots of transitions for sure: I’ve graduated, haven’t gone to university, have been looking for a job, but most importantly – I’ve started this blog and it’s given me much more than I’d expected. I have more opportunities with every new post. The partnership proposals, the opportunity to develop and to meet new people…and I am incredibly thankful for that. We’ve walked a long way, we’re trying to improve and I hope we’ve been successful so far.
Hereby I’d like to thank to my blogging „crew“. I thank Lukáš, who takes all those amazing photos. I thank Niky, who helps us now and then. I thank Eliška, because thanks to her we can approach even foreigners…last but not least, I thank you, readers and followers of my blog, thank you for all your nice messages and perhaps for being an inspiration to you, for I’ve always wanted to become one.
I believe that the year 2014 is going to be even more fruitful, I’m looking forward to few projects I’ve agreed on and I’m hoping for more projects in the future. I’m looking forward to meeting people, seeing different places, and to all my partnerships. I’m planning to surround you with beautiful things, I’ll try to make some videos and be more contributive. Those are things I want to start out with and go for them.
Take this as kind of a resolution – I would like to keep my personal resolutions to myself.
I wish you a Happy New Year and dreams come true!

Namohu nalézt správná slova, k jakým bych mohla přirovnat tento rok. V mém životě rozhodně rokem změn. Odmaturovala jsem, nešla na vysokou, hledala a hledám práci, ale hlavně jsem si založila tento blog, který mi dal a dává hrozně moc. Každý nový článek mi přináší další možnosti. Možnosti spolupráce, možnosti rozvíjet blog i samu sebe, poznávat nové lidi.. a za to jsem neuvěřitelně vděčná. Myslím, že za půl roku jsme ušli celkem dlouhou cestu, snažíme se být čím dál lepší a snad se nám to i daří. Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu, který Songe vytváří. Lukášoj, který fotí všechny nádherné fotky, Niky, která nám občas pomáhá, Elišce, díky níž můžeme oslovovat i zahraniční čtenáře.. a v neposlední řadě vám, za to, že mě čtete, sledujete, za krásné komentáře, které mi píšete a třeba i za to, že vás inspiruji, protože být inspirací je mým snem.
Myslím, že nový rok bude ještě produktivnější než tento, už teď se mohu těšit na pár již jistých projektů a doufám, že jich bude ještě mnohem více. Těším se na lidi, které poznám, na místa, kam se podívám. Těším se na všechny spolupráce. Plánuji vás obklopit krásnými věcmi, zkusit natočit nějaká videa a přispívat častěji. To je směr, kterým se chci vydat a jít si za ním. Berte to něco jako předsevzetí, přece jen ty osobní si nechám raději pro sebe.
Krásný nový rok a všechna splněná přání pro všechny.

shirt Amisu skirt Mohito necklace H&M rings Asos

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (21)

  1. i Tobě Anetko krásný Nový rok! :) buď šťastná a spokojená ♥ hodně úspěchů, zdraví, lásky a pohody :))

  2. som veľmi rada, že somnašla tvoj blog, je neskutočne nádherný:)
    želám všetko dobré do tohto roku a nech sa ti s blogom darí!
    budem rada, ak mrkneš aj ku mne – lapkindressbox.blogspot.sk
    želám veľa úspechov! :)

  3. I just want to say I’m all new to blogging and certainly enjoyed you’re website. Likely I’m going to bookmark your blog post . You really come with great well written articles. Cheers for sharing your blog site.