M(o)udruju Uncategorized ze života

Everything about Lukas!

DSC_1365

Když jsem přemýšlela o čem napsat článek – a že bych si pro jeden den dala na blogu pokoj od Thajskýho tématu, skočil mi do myšlenek Luk – jak to tak často dělává, a mně se rozsvítily oči štěstím! To tak dělávám zase já, když před sebou vidím námět na článek!

Znám ho dlouho, za dobu, kterou jsme spolu jsem už vystřídala pěknou várku bot a jeho ani jednou – no ještě aby jo, takovýho jako je on bych přece těžko sháněla, jak mi dávala mamka i babička často najevo!

Každý pár vypadá na fotkách na istragramu, facebooku.. jako ten nejdokonalejší a nejzamilovanější na světě, když k tomu přidáte ještě citát známýho spisovatele, nebo alespoň strýčka Googla, je to pro nezadaný jako titulek „hoď si mašli“. Já vám chci ukázat tu lidskou stránku, a taky to, že občas jsem na mašli i já.. no a nebo on, ale tom zase třeba jindy!


DSC_1370

Nechápe! Můžete mu něco stokrát vysvětlit a on prostě neví! Má ale tu schopnost, že místo toho, aby se jako idiot cejtil on, se tak cejtím spíš já a zatímco vyšiluju, vztekám se či pěním on sedí v klidu v posteli s notebookem na klíně a… nechápe! Tenhle problém s ním naštěstí nemám jen já ale sdílím ho s našimi kamarády, takže já ten idiot fakt nejsem!

Občas mám pocit, že na prvním místě v životě je pro něj jídlo! Je schopnej sníst plný talíř a za deset minut se ptát, kdy už zase půjdeme jíst! Když mu ale sdělíte, že teda uvaříte ale on to umyje, hlad ho jako zázrakem přejde! Občas je ale super ho jídlem motivovat. „Když se mnou půjdeš ještě na půl hodiny plavat, půjdeme pak jíst jo?“ Potom sedíme v restauraci, on to do sebe kopne během pěti minut a jelikož já si jídlo vychutnávám a jím dlouho, upře ty svý psí oči do mýho talíře a mně je jasný, že moje večeře skončí v cizím břiše.

Jeho extrémně uklízecí dny (jednou za měsíc). Všechno musí být perfektně vyvoněný, složený do pravidelnejch komínků. Netoleruje jediný smítko na zemi a neprojde přes něj sebemenší náznak prachu na skříňce. To trvá do doby než přijde utahanej z pláže, hodí plavky od písku na zem a v rychlosti blesku hledá co na sebe přičemž je celej krásnej komínek v trapu a písek naprosto všude!

IMG_0494[1]

Všichni ho milujou! Já jsem ta co si ho musí vážit, hýčkat, protože já mám to štěstí, že mám tak skvělýho chlapa! Což takovejch ženskejch jako je Áňa, těch je přece všude plno ne! Pfff!

Je to hroznej strašpytel. Nekoukal by se se mnou na thriller ani kdybych ho přivázala! Nedá ani Věřte Nevěřte a koukat v noci na Pretty Little Liars? To by u něj taky neprošlo! :D (né, že by na to jinak snad koukat chtěl) Ale spát s odemčenejma dveřma pro něj není žádnej problém. Tak já to nechápu!

„Luky můžu o tobě napsat, že seš filmovej křupan?“ „Né, to tam nepiš, vždyť mám rád Bažanty!“ Lidi, znáte Bažanty? :D Jo, je to filmovej křupan!

Pokud je mu těsný tričko, nikdy nepřizná, že prostě ztloustnul! Vždycky je to chyba pračky, která mu trička smrskla zatímco ty moje nechala v původní velikosti. Jakmile si tenhle článek přečte, začne se se mnou zase hádat, že to ta pračka!

I přesto, že pořád jí, jí pořád to samý! Zatímco já si dávám různý jídla a ochutnávám, on si vždycky objedná smaženou rejži se zeleninou protože je to nejlevnější a hlavně je toho přece nejvíc!

DSC_0583

Často si se mnou nechce povídat (oukej já bych mluvila pořád), nikdy to ale neřekne a prostě mě jen nechá mluvit. Já mu o něčem půl hodiny vykládám, on se na mě otočí a jen prohodí suchý „Co? Já tě neposlouchal“

Po prvním pivu se mu zkrášluje svět a všechno je pro něj naprosto úžasný a jedinečný! Občas je to fakt zážitek! „vidíš ten plot ?(prostě plot) Ten je tak unikátní, to jsem nikdy ještě neviděl“ „joo, tamta restaurace, to je naprostá špička, lepší nenajdeš, fakt tam perfektně vaří (nikdy tam nebyl)“ Všechno vidí v absolutních superlativech a často je to fakt absurdní.

Je zamilovanej do Jennifer Aniston a surikat! Ale to všechno až po Anetce, samozřejmě!

DSC_1401

Přes to všechno ho ale bezmezně miluju. Když chce, chová se ke mně jako k princezně (jednou do roka?:D), je na něj spolehnutí, je to ten nejlepší parťák na všechno a především opravdová spřízněná duše!

Prásknete mi taky něco na svý drahý polovičky?

Mír v domácnosti a lásku! Protože to je prostě nejvíc!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (35)

 1. Tenhle článek mě pobavil :D hrozne hezky jsi to napsala a je to fakt vtipny, ale zaroven nic urazliveho! :) moc pěkné!!!

 2. Super článek, můj přítel je zase schopný během vteřiny usnout ať je kdekoli. Někdy si prostě chci povídat když nemůžu spát a on si prostě chrní jak zabitej :D přeju mu to a závidím.

 3. To je tak krásnýýý, napsala jsi to opravdu vtipně, ale přitom je z toho cítit, že ho máš moc ráda. My jsme spolu už přes 5 let a někdy je to těžký, někdy je to zalitý sluníčkem, ale prostě vždycky můžu Vaškovi důvěřovat a i ve chvílích, kdy se na něj zlobím za nějakou blbost (třeba ponožka na zemi! klasika!), nakonec vím, že to je on, kdo pro mě přijde, když nechci v noci jet přes Prahu sama, kdo mě obejme když brečím a kdo mi řekne, že jsem krásná a sexy, když stojím před zrcadlem nenalíčená a se špekem na břiše :D.
  Měj se krásně Anie a pozdravuj Lukáše! :-)
  G.

 4. Anie, já N-E-M-Ů-Ž-U! :DD Nechodíme s dvojčatama? Situaci s pračkou tu máme každej měsíc (vždycky dostanu vynadáno, že neumím prát a dávám špatnej program/prášek/aviváž, přitom přesně jak píšeš, mému oblečení se nikdy nic nestane #záhada :D), nejlepší lákadlo, jak ho vytáhnout na focení je „Pak si zajdeme na jídlo“ anebo „Koupím ti za to pizzu a pivo“ (ehm… asi jsme narazily na PRAVÝ důvod srážlivosti triček) a na jméno Jennifer Aniston jsem přímo alergická. :D Jo a touha po pořádku se projeví, až když zakopne o hromádku mých věcí (ty jeho ho zanechávají chladným, hehe). Ale za nic na světě bych ho nevyměnila! :))) P.S. Jste krásnej pár .))

 5. Díky :) Ježiš, to bych taky chtěla umět! Naprosto tvou závist chápu a sdílím! :D

 6. Děkuju moc Gabi, ty tvoje komentáře vždycky tak zahřejou u srdíčka :) I přes ty všechny neduhy je prostě krásný někoho mít, někoho kdo nás má rád a my je :) viď? :)
  Ty se měj taky nádherně a pozdravuj svýho ponožkáře! :)
  Lukáš děkuje a taky zdraví :*

 7. Neke, fakt? Jo, pivo, pizza, je to naprosto přesný! To jsem ráda, že v tom nejsem sama! Četla jsem Lukášoj tvůj komentář a fakt se pobavil :D Taky miluje Jennifer? :D To už je vážně divný!
  Děkujeme mooc Marti! A prosímtě napiš článek o tom svým, ať se můžu taky pobavit! :D

 8. Milá Anie, tvoje články jsou docela vtipné a trefné, ale jedna věc mi na nich velmi vadí a tou je tvá příšerná gramatika. Když jsi blogerka měla by jsi psát spisovně, a ne způsobem jakým by je napsala má rentiérka. Všímám si toho už delší dobu a chtěla jsem mlčet, ale tenhle článek už jsem to nevydržela a musela jsem ti to napsat. Úroveň našeho školství mě začíná dostávat do kolen. To nejsou studenti schopni napsat ani takto krátký článek bez hrubek?!

 9. Vážně? Odstraňuješ komentáře s kritikou? To jsi tak ubohá, že přijímáš jen chválu?

 10. Všechny komentáře musím nejdřív schválit než se zobrazí, nemusíš kolem sebe hned kopat :) Omlouvám se za svou hroznou gramatiku a pokud tě to tolik štve, tak to prosím prostě nečti :) Myslím, že je každého věc, jak píše a já ráda píšu tak, jak mluvím. Nejsem knížka a i v knížkách se neobjevuje pouze spisovná čeština.
  S tím mým příšerným stylem jsem měla už 3krát zveřejněný článek v Mladé Frontě Dnes, tak si myslím, že to zas tak hrozný nebude :)
  Tohle jsem prostě já!

  PS: Prosímtě, jak může mít člověk svou rentiérku?

 11. Milá Nello, právě ses ztrapnila, protože kritizuješ gramatiku jiných a přitom jsi na začátku věty „Když jsi blogerka měla by jsi psát spisovně,…“ s prominutím naflákala dvě chyby :D

  P.S.: Pokud tě to zajímá, chybu jsi udělala v čárce a ve slově „bys“, „by jsi“ se OPRAVDU nepíše ani neříká.

  Anie, tvůj článek se mi moc líbil, docela jsem se pobavila, i když chlapa nemám a tohle znát ani nemůžu :) Ačkoli je pravda, že ten žrout budu ve vztahu určitě vždycky já sama – zrovna před chvílí jsem dojedla medovník a už bych si zase dala třeba pizzu! :D

 12. Děkuju moc Eliško! To by jste si s Lukášem rozuměli, nebo vlastně spíš asi ne – všechno by jste si navzájem snědli.. a hádky kvůli jídlu, to je nejhorší :D

 13. Nello,
  máš pravdu, taky jsem si toho všimla, ve všech článcích bych toho vytkla hodně, ale ty sama jsi teď právě napsala také hrubku, píše se přese BYS a ne by jsi..;) Jinak jsem na tvé straně ohledně pravopisu a gramatiky.
  A Anie, sleduji tě už celkem dlouho a Tvoje články mě vážně baví a fotografie, kterými je doplňuješ, jsou krásné!
  Měj se hezky,
  s pozdravem Lucie Collear

 14. Cítím se trošku jako idiot, nějak si nejsem svých GRAMATICKÝCH chyb vědoma, ať to po sobě kontroluji stokrát! Asi to budete muset přežít, nebo to prostě nečíst :) Děkuju moc Lucie :)

 15. I used to be suggested this blog by my cousin. I am not positive whether or not this post is written by
  him as nobody else recognise such specified approximately my difficulty.
  You are amazing! Thanks!

 16. Greetings! I know this is somewhat off topic but I was wondering if you knew where I could get
  a captcha plugin for my comment form? I’m using
  the same blog platform as yours and I’m having trouble finding one?
  Thanks a lot!

 17. I visited multiple blogs except the audio feature for audio songs current at this website is genuinely excellent.

 18. I just want to say I’m new to blogs and truly savored your web-site. Almost certainly I’m going to bookmark your website . You surely have beneficial posts. Cheers for sharing with us your web site.