Life motivace Uncategorized V Londýně ze života

DREAMER

nástěnka snů

Vím, že už tu jednou podobný článek byl ale jelikož se jedná o motivaci, není ji nikdy dost a potřebujeme ji každý den, stejně jako čerstvý vzduch a vodu. To vlastně proto, abychom byli jen obyčejně šťastní z těch všedních maličkostí a zároveň věřili, že dosáhneme všeho, o čem sníme..

Nenechte se vysávat lidma, kterých je všude kupa a snaží se nám to naše štěstí sebrat a to ne pro to, že by byl nějaký problém v nás, ten problém je vždycky jen a pouze v nich – a tímto zdravím svou šéfovou Uršulu, která  by si to všechno měla přečíst a to opravdu PROPERLY!

Shrnula jsem to do několika bodů, který mi každý den pomáhají a vyhánějí chmury i z periodou pomatených hlav! (a to už je fakt co říct!)


 

 

1, Nová Cesta – YouTube

Tuhle paní bych nazvala kouzelnicí! Má úžasné názory, Tajemství si upravila podle svých vlastních potřeb a neporadí vám nic, co by předem nevyzkoušela. Najdete tu všechno od přednášek o jídle, zdraví, nemoci, lásce, sebepoznání až po osobní rozvoj, penězích.. a do nekonečna!

 

2, Písničky od Tomáše Kluse

Zná určitě každý. Já beru jeho texty jako knížku, neposlouchám jen melodii, která je samozřejmě úžasná. Ale ty texty, ty texty jsou to nejlepší, co může být! A to mluvím hlavně o posledním albu, které jsem si naprosto zamilovala a s hrdostí svou vlastní ho nosím na srdci i v hlavě.

 

3, Vizualizace a děkovaní

Ano, přesně tak- Tajemství. Knížka, která obletěla celý svět. Kdo ji nečetl, viděl film a kdo neviděl film.. (ten si asi pořád říká, jak je život hrozně nespravedlivej). Přát si, neustále si přát, věřit svým přáním, prožívat je jako by byly skutečností a hlavně přát si správně (občas je to hodně těžký). Děkovat za všechno co máte – to nemusíte bohu, to můžete i vesmíru, životu, stromu.. důležitý je jen to díky.

 

5, Jaroslav Dušek

Další můj průvodce do práce a z práce (děkuju za audio nahrávky, bez nich bych byla ztracená). 4 Dohody doporučuju přečíst (poslouchat) naprosto každému. Změnily mi život a to víc než opravdu. No a jeho další přednášky nejsou taky vůbec k zahození.

 

6, Nástěnka snů

Naprosto srdcová záležitost asi pro každého. ,,Berte život jako e-shop, kde si nakupujete věci, po kterých toužíte a jen čekejte na to, až k vám dorazí. Neplatíte penězi, platíte vděčností. ´´ Mějte ji pořád na očích.

 


 

Pár z vás si teď říká, že to zkusí. Pár to vypustí z hlavy, hned co zavřou okno stránky a ten zbytek si nejspíš říká, že jsem se asi zbláznila. A tak to má asi být J Mějte se krásně.

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (14)

  1. Tajemství jsem viděla a četla jsem Miluj svůj život a můžu říct, že několik dní po přečtení knížky a po shlédnutí filmu byly ty nejlepší dny mého života!! :) bohužel teď si procházím smutnou částí mého života a je těžké dostat se z toho ven :(

  2. We’re a group of volunteers and starting a new scheme
    in our community. Your site provided us with valuable
    info to work on. You have done a formidable job and our entire community will be grateful to you.

  3. I simply want to mention I am just beginner to blogs and definitely enjoyed you’re web blog. More than likely I’m planning to bookmark your blog . You certainly come with awesome stories. Thanks a lot for sharing with us your website page.