M(o)udruju Uncategorized

Univerzální návod na ženy.

Fascinuje mě ženský tělo. To co je uvnitř, né to co je venku. Lukáše fascinuje oboje. Tomu, co je venku rozumí, ale to co se děje uvnitř pořád ještě úplně nechápe. Já se mu nedivím, však je to kolotoč! A tak jsem se rozhodla pro něho, pro sebe i pro vás chlapy sepsat malý, stručný návod na ledničku.
Na nás, ženský.
→Fáze 1. období zimy. (rizikové – označte v kalendáři výrazným fixem!)
Období zimy (sucha?) znají asi všichni a netřeba ho představovat.
Nenávidíme sebe, celej svět a vás, vás nenávidíme nejvíc! Protože nás nemáte vůbec rádi, nerozumíte nám, myslíte si, že jsme tlustý, koupili jste nám jinou čokoládu, než jsme chtěly, moc dlouze jste se podívali na prodavačku, přišli jste o pět minut pozdě a mezitím, co se na vás díváme pohledem „tys mi sežral oběd“ brečíme, protože nás vůbec neobjímáte! Vůbec! Hroutí se nám celej svět a vy to prostě musíte chápat, protože je to beztak vaše vina. Všechno je vaše vina – pokud o nás nechcete přijít, tak prostě sklopte uši, zatněte zuby i chlapskou ješitnost, přiznejte to a počkejte pár dní.
 
→Fáze 2. období jara.
Jsme plný energie a máme chuť zkoušet nový věci. To, že najednou přijdeme s tím, že odejdeme z práce, začneme podnikat, budeme zpívat, i když to neumíme, vylezeme na všechny hory světa a u toho budeme fotit a malovat – to nejsou naše naivní představy, to je prostě příroda. Máme pocit, že zvládneme všechno na světě – jasně, že na to Kilimanjaro nepolezeme, další týden si tenhle nápad už nebudeme nejspíš ani pamatovat, ale teď – teď právě bychom tam klidně vylezli, s váma na zádech, jasný?!
Tohle je skvělá doba na koupi letenek do Afghanistánu, poukazu na seskok padákem, jednosměrný letenky na Zéland a tak podobně …
 
→Fáze 3. období léta.
To je to období, kdy vidíme miminko, celý se rozplýváme a koukáme na vás se všeříkajícíma očima „uděláme si taky jedno?“. Když to neprojde žadoníme alespoň o štěně, v zoufalejších případech i o křečka. Upínáme se na rodinu, přátele a z vás se nějakým zázrakem stávají fakt muži snů, který rádi opečováváme a sneseme vám modrý z nebe – využijte toho, za týden budeme zase na zabití!
Jsme přemýšlivý, hodně nasloucháme, jsme rozvážný a některý z nás přecitlivělý – no joo no joo, už zase.
 
→Fáze 4. období podzimu.
Dejte nám barvy, hlínu, tužky, papíry, foťák … vezměte nás do přírody a … rychle utíkejte pryč, jen co vám nohy stačí! V tu dobu jsme úžasný, máme krásný myšlenky, přemýšlíme do hloubky a uzavíráme se do sebe – je to krásný sledovat, ale devět z deseti Lukášů doporučuje odstup.
Chceme být samy se sebou, tak se domluvte s kamarádama a běžte si zahrát fotbal, pokr, kuličky … ale než odejdete, kupte nám láhev vína, olivy a pošlete k nám kamarádku, se kterou můžeme rozebírat zákony vesmíru a takový ty další věci, kterým vůbec nerozumíme, ale rádi o nich mluvíme a cítíme se při tom hrozně chytrý, jo?
Až půjdete domů ze sešlosti s klukama, kupte si po cestě Jacka, Jegra, řepovej džus … nebo co pijete, když jste trošku na nervy, protože brzo přijde zima …
 
Jsme to ale kouzelný bytosti. Kam se na nás hrabe Harry Potter!
Krásný den a buďme. Ženy. 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz