Life Uncategorized

just lovers

rr

Že se na to nevykašlu! Včera si napíšu nejdelší článek vůbec, uložím, ráno kouknu, že ho „postnu“ a článek nikde! No nic, tak znovu!

Pokud nejste zrovna vášnivými milovníky módy, kteří se teď vyžívají ve svých nových kouscích z krásných podzimních kolekcích.. pokud nejste děti, kteří se rádi válejí v listí a sbírají žaludy (miluju sbírání žaludů a kaštanů).. pokud nemáte v peněžence víc peněz, než.. třeba já, aby jste mohli odletět někam.. třeba na Kanáry. Zřejmě ležíte v posteli, koukáte na oblíbené seriály a tak trochu se kopete do zadku přičemž si ale užíváte teplých ponožek a čaje s medem. Tohle období je přechodný, alespoň u mě. Baví mě to den dva a pak už konec, chci ven, dělat něco aktivnějšího než je.. právě tohle. Proto jsem se rozhodla, že každý tenhle smutný měsíc vám budu přinášet tipy co dělat, aby byl vlastně hrozně fajn fajnový. Doufám, že budou alespoň někomu malou inspirací a hlavně doufám, že budu mít co psát!

wf

iQLANIA Liberec – nejsem zrovna „zámecký“ typ ale výlety miluju. Nově otevřený IQ park, 5 pater plných hrozně zajímavých interaktivních, moderních expozic. Můžete si  zažít takovou spoustu věcí! Mě osobně nejvíc zaujalo, když jsem si na vlastní kůži mohla vyzkoušet (pocítit) všechny stupně zemětřesení, vychřice.. zabalit se do mýdlové bubliny, operovat člověka, otestovat svůj objem plic, zavřít se v testovací místosti pro psychopaty, kde je to opravdu velký psycho. Vidět, jak funguje všechno v přírodě, lidském těle i u nás doma. Rozhodně doporučuju! A ne, není to jen pro děti :)

DSC_0004
Zábavná knížka – Nikdy  jsem nebyla nadšený čtenář, nebo jsem spíš nenarazila na takovou, která by mě opravdu zaujala (myslím tím příběhy, ne inspirativní knížky) a tak to považuji za zázrak! Dostal mě už v prvních 5ti stránkách a láska vydržela až do té poslední. Stařík, který vylezl z okna a zmizel – zábavné, úsměvné.. ideální do peřin! Kdo má rád knížky smutné, tomu doporučuji Bez dcerky neodejdu. Na druhou stranu si ale myslím, že smutných věcí je kolem nás momentálně taková strašná spousta, že lepší nekoukat a nečíst.

dwd

Jíst meditovat milovat – Láska na druhý pohled. Když jsem tenhle film viděla před několika lety, byla jsem nejspíš „nedospělá“ nebo nevím. Připadalo mi to dlouhé, nudné.. příběh o ničem. A teď? Zamilovala jsem si každý záběr kamery i ty dlouhé, nudné věty.

fšr

 

Všechno čokoládové – V létě bych do vany nevlezla ale v zimě? Ponořím se do ní na hodinu, se spoustou čokoládou vonících věcí a hrozně si to užívám. Já ráda být čokoládovou královnou!

laser

Laser game – Když vás to doma omrzí, nejste zrovna povaleč hospodský a vaši kamarádi stejně tak, vyražte se vybít na leser game stejně jako Barney! Je to super způsob, jak si zlepšit náladu, nabít se energií a.. já si fakt užívám ten pocit, že jsem jako v akčním filmu!

To je pro dnešek vše a jestli máte taky nějaký zajímavý tip, koukejte mi ho napsat :) Mějte se krásně a ať se zítra dobře vstává!

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (8)

 1. Od té doby, co si do blogu vložila kus svého srdíčka, tak nepřestávám sledovat a musím říct, že tenhle nápad je super! A kdo je milovníkem nekonvenčních věcí, určitě bych mu doporučovala se jít podívat na stálou výstavu Salvadora Dalího na Staroměstském náměstí. :)
  Nepřestávej psát, jsi totiž skvělá!

 2. Můžu se zeptat v tom Liberci..na jak dlouho to tam je?:) Je to na celý den? Uvažuji o tom jako o výletě, ale nevím zda by se to dalo skloubit s aquaparkem:)

 3. To je tak hezkýý! Děkuju moc! Nápad na výstavu je taky super :)

 4. It’s really a cool and helpful piece of information. I’m glad
  that you just shared this useful information with us. Please keep us up to
  date like this. Thank you for sharing.

 5. I simply want to say I am just beginner to blogging and definitely enjoyed this web page. Likely I’m likely to bookmark your site . You surely come with superb article content. Many thanks for revealing your blog.