Life M(o)udruju Uncategorized

Cruel reality

1997_07 – obnovený

 

Jak najít svůj vlastní OSOBITÝ styl? Každý se na tohle ptá a kdo se na to neptá tak ho už našel, nemluví o tom, a nebo nad tím ani nepřemýšlel. Řekla bych, že věc to není jednoduchá a může dokonce i trochu vyčerpávat a to jak vás, tak hlavně vaše okolí. Jako promiňte mi, ale kdo se na to má pořád koukat? Sama jsem zdárným příkladem, jak si projít uplně vším a něco z toho třeba vzejde, samozřejmě s největšími možnými škodami, jak jinak.

Hledání stylu začíná u každého jinak, u někoho v páté třídě, u někoho s objevením módních časopisů, u někoho přechodem na střední… U mě začalo poměrně brzo, první  známky se projevili už v již zmíněné páté třídě. Jela jsem v tolik módním sportovním stylu, POTÍTKO na ruce nesmělo chybět a MASTNÁ pleť osypaná beďary už vůbec ne. Byla jsem jedna z nejvyšších ve třídě (ano, potom mě všichni přerostli) a vypadala jsem jako kluk, puberta se na mě dost vyřádila ale upozorňuji, že tohle je jenom začátek!

Třída šestá  – rovně střižená ofina, první barva na vlasech – PEROXIDOVÁ BLOND. Spousta stříbrných nechutností na krku a všechno růžové.  BEĎARY jsem začala překrývat make-upem a vůbec to nebyla malá vrstva! No fuj!

1

 

Třída sedmá- vlasy momentálně neobarvený, brzo přijde ale tmavě hnědá ( nebo zrzavá? ) Nosím velký korále, plandavý, dlouhý trika a miluju BOHÉMSKÝ STYL sester Olsenových.

Třída osmá – zrzavý přeliv je tu! Zelená a fialová je má oblíbená barva, samozřejmě dohromady s DRSŇÁCKOU černou. Přeliv naštěstí brzo vybledne a já jsem na svý přírodní barvě, které mi teď hraje do noty s novým stylem. Na řadu PŘICHÁZÍ HIPPIES, krk mi zdobí spousta barevných korálků, nosím džínový lacláče, barevný trička, miliony náramků.. na zem bych nevyhodila ani ohryzek od jablka a chci se dát ke Greenpeace, to mi vydrží až do konce devátý třídy.

2

 

Prvák a druhák na střední se docela dost hledám, přechod na uměleckou školu trošku zabíjí. NOSÍM HROZNÝ KLOBOUKY „halabrány“, divný brejle a jsem docela mimo, jako všichni kolem mě. (v dobrým slova smyslu, já to období milovala :D) Blázním, zkouším, jím ve školní jídelně, což je dost znát ale je mi to nějak jedno. HLAVU MÁM ŽLUTOU, fakt žlutou! Moje pokusy o perfektní blond nedopadají vůbec podle představ.

3

 

A dál.. třeťák, čtvrťák dojíždím, oblečení neřeším, jsem ráda že vstanu. S barvama už neexperimentuju, v šatníku mám hlavně hnědou, šedou, černou a bílou. Na nic moc nemám čas a po maturitě už to znáte :) a.. miluju to! Sami vidíte, že i za ten jeden rok jsem se v tomhle směru změnila a ještě bude nejspíš chvíli trvat, než to bude uplně ono, snad se za pár let nebudu při pohledy na svý fotky z dvaceti stydět, jako teď za ty z patnácti :D

K vašemu i mému (ne)štěstí ještě neletěli selfie a foťák se vytáhl jen výjimečně, proto jsem nenašla tolik hrozných fotek ale ono to upřímně asi snad i stačí :)

A jaký byl váš největší úlet?

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (7)

  1. Takhle jsem se už dlouho nepobavila, ty prostě skvěle píšeš! Myslim, že timhle si asi prošel každej, mým idolem byla Avril Lavigne, takže ze skejťáckého období jsem pak byla bárbínou :D Teď mám ráda spíš minimalismus, pohodlí a kvalitu, ale vždycky asi budu spíš šatová a sukňová :-)

  2. Škoda, že nikde nemám schované fotky mých proměn, byla by sranda :D
    Jsem naprosto učarovaná z tý poslední řady fotek, tam seš kočka :)

  3. Hello! I’ve been following your blog for some time now and finally got the courage to go ahead and
    give you a shout out from Atascocita Tx! Just wanted to tell
    you keep up the fantastic work!

  4. I just want to say I’m newbie to weblog and honestly loved you’re blog. Very likely I’m likely to bookmark your blog post . You actually come with really good article content. Thank you for sharing your web site.