anglie Outfit Uncategorized Ve světě po světě z cest

Brighton

ppp

 

Prostě krása, nevím co víc můžu říct! Londýn mám ráda ale ty davy lidí naprosto všude.. i když jsem plná energie, občas mě to hrozně vyčerpává. Právě tady jsem zjistila, že potřebuju k životu přírodu, opravdovou, velkou.. (né městské parky) a hlavně potřebuju moře. Fascinuje mě a dokázala bych se na něho dívat celé dny. Nepotřebuji se v něm koupat, stačí jen ta obyčejná přítomnost. Svěží vzduch, vůně, zvuk, síla.. Jen tak sedět a užívat si té chvíle..

pppppp ppppp pppp pp ppppppp p ppppppppp ppppppppppp ppppppppppppp pppppppppppppppp

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (21)

 1. Tak pěkné články a fotky a ti lidi to neokomentujou a neokomentujou! :D Né vážně, rozumím Ti, protože si občas v těch davech (i v Praze) přijdu hrozně ztracená a to jsem si taky vždycky myslela, jakej městskej typ jsem :) A strašně vám to spolu s Lukášem sluší! :)

 2. Já si ten blog píšu tak nějak asi pro sebe :D a pro tebe :D Jsem ráda, že v tom nejsem sama :) Vitariánství zatím super, držím se :) Našli jsme si i raw cukrárny, tak když bude nejhůř :D jsou to ale takový pálky, že snad nejhůř nebude :)

 3. Neboj se! Já tvůj blog pravidelně čtu a určitě nejsem jediná :) Miluju tvé neuvěřitelně krásné fotky a postřehy a nikdy se nemůžu dočkat dalšího článku. :) Piš dál, jsi totiž skvělá!

 4. Jé, to je tak hrozně hezký číst! Děkuju! budu budu, i kdyby jen pro pár lidí! :)

 5. Já čtu každý článek! :) Brighton je krásnej, byla jsem tam asi dva roky zpátky a okouzlil mě! a máš nádherný šaty!

 6. V jaké kvalitě nahráváš fotky na blog? Sleduji tě přes Bloglovin a nikdy se mi tvé články v aplikaci v iPhonu nenačtou :( to samé, když článek raději přepnu do Safari. Celkově se mi tvůj blog na telefonu načítá oproti ostatním vždy dlouho. Dost mě to mrzí, protože většinou tvé články odkliknu, protože vím, že na telefonu si je neprohlédnu. A pak na PC už na článek zapomenu :(

 7. V maximálním rozlišení, problém není ve fotkách ale ve WordPressu, pořád to s nimi řešíme ale nemá to konce :(

 8. Very nice post. I just stumbled upon your blog and
  wished to say that I’ve really enjoyed browsing your blog
  posts. In any case I’ll be subscribing to your rss feed and
  I hope you write again very soon!

 9. I just want to tell you that I am just new to weblog and honestly liked this web blog. More than likely I’m likely to bookmark your site . You certainly have fantastic writings. Bless you for sharing your website.