anglie Life Uncategorized V Londýně

Grand Hotel

ttrrre

Dlouho jsem se vám neozvala s článkem, ani s fotkami. Upřímně mě to mrzí ale ještě upřímněji.. Jsem líná. Sluníčko nikde, pořád chladno, déšť.. velká kupa práce mi opravdu na náladě nepřidá a moje outfity jsou momentálně dost nudné, stejně jako já.                                                                                                             Ruce popálené od oleje ale kuchařka to není milý pane.

A tak jsem se rozhodla, že vám představím zkratkovitě členy našeho malého hotelu a doufám, že si to přečte nějaký režisér a natočí o tom celovečerní komedii. Nebo spíš tragédii?

Začneme samozřejmě u toho nejvyššího.

*Mr. Dogan (Turecko) – Velká hlava, velký boss. Všichni o něm mluví ale nikdo ho nikdy okem nespatřil.

*Coscun Setin (Turecko) – Menší hlava. Pořád hrozně bussy. Hlavně, když slyším z jeho kanceláře „game over  try it again“ ..

*Ursula (Peru) – Všechno musí být neskutečně properly, nice and tidy! I hadr na podlahu musí být složený! Okna se leští hadrem, né novinami! Pokud pracuje na počítači a udělá nějakou chybu, raději všechno vypne, zapne a dělá to celé znovu, protože jinak to není properly! Jakmile je něco špatně, můžu za to já, i když jsem předešlý den nepracovala!

*Dorota (Polsko) – Dorota hubne. Jeden den přijde s tím, že musí zhubnout a tak celý den nic nejí. Další ráno to jsou k snídani párky, slanina, vajíčka.. Když mluví, zní to, jako když nadává, i v případě, že vám chválí nový boty.

*Pom Pom (Egypt?) – Japonec z Egypta ((ne)tuším). Nic nedělá, pořád se směje a je full of energy!

*Danillo (Itálie) – Miluje párky! Na snídani, na oběd, k večeři..kafe sladí 8mi cukry.. Pořád pije (občas i v práci :D) pořád paří, a když chce sbalit nějakou tu ženu, řekne jí, že je majitelem hotelu (je to recepční). Jo a je mu 40!

*Gustav (Maďarsko) – Z pravidla je v práci ale nepracuje. Pokud po něm něco chcete, najde si volný pokoj a klidně tam vydrží celý den na gauči s ovladačem v ruce, když už sedí náhodou ráno na recepci, tak tam taky spí.

*Kasha (Polsko) – Nic nedělá. Nikdy! Pokud něco není udělaného, svede to na Lukáše. Zpravidla se jen valí (a válí), jí a připravuje si jídlo. K žehlení si bere židli, výtahem jezdí, i když má jít jen o jedno patro níž a když si hosti přejí luggage portera a ukáže se ona, raději si ty kufry vezmou sami. Taky hubne!

*Victor (Madeira) – Nejpřínosnější člověk v hotelu. Health and Safety je jeho heslo! Nic nesmí překážet ve dveřích, na chodbě.. prostě nikde. Pokud ano, máte problém! K opravování všeho možného si pouští romatickou hudbu. Jí hlavně věci, které jsou hnusné protože co je hnusné, je i nutně zdravé! Pochválí cokoliv a kdykoliv!

*Milena (Itálie) – Jediný normální člověk.

*Linda (Portugalsko) – Žije tu už 15 let ale neumí anglicky. Učit se nechce, protože to nepotřebuje. Když na vás mluví a vy jí řeknete že portugalsky neumíte, že musí mluvit anglicky, začne na vás mluvit pomalu portugalsky :D

*Dalila (Portugalsko) – Nerozumí a dělá že rozumí. Většinou ji nic nerozhodí, kromě Uršuly!

*Sao (Madeira) – Mluví anglicky a španělsky dokupy. Nechápe, že půlce slovíček prostě nerozumíte. Stejně jako Linda vám je však ráda pomalu zopakuje znova. Ukazuje na tebe a říká „me clean?“.Občas mám pocit, že jede v nějakých drogách. Chvilku si zpívá, pak hned zase křičí. Když jsem jí řekla, že mám ráda pandy, zeptala se mě, jestli jich žije v čr hodně. :D  Neumí spočítat 8+10 a v šatně na mě pořád divně kouká a říká mi sexy sexy.. ano, je to divný a občas z ní mám strach.

 

Tak, to je asi všecho :D Mějte krásný věčer, já se pokusím to tu ještě měsíc vydržet a nezhroutit se.

Pac a pusu, Vaše Anie

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (16)

 1. To mne pobavilo!
  Já jsem teď na Islandu, servírka v hotelu.
  A mohla bych udělat podobné jmenné charakteristiky, ale nemusím. Stačí mi dvě skupiny: Islanďané a neIslanďané, Islanďané-pracují tak, aby měli pokaždé alespoň půlhodiny pauzu na cokoli/kafe, mobil, počítač, pokec s kýmkoli/, takže skoro nepracují, zbytek, který není domácí- pracuje za sebe plus za všechny, kdo mají momentálně pauzu.
  Vážně komedie, achjo :D

 2. :D taky pracuju v hotelu, i když v pražském a některé ty popisky sedí i u nás ! :D napřklad takovou dorothu tu máme hned 3x :D

 3. Wow, amazing blog format! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog glance easy. The overall look of your web site is wonderful, as
  neatly as the content material!

 4. I am often to blogging and i really appreciate your content. The article has really peaks my interest. I am going to bookmark your site and keep checking for new information.

 5. I just want to tell you that I am all new to blogging and actually savored your page. Most likely I’m likely to bookmark your blog . You certainly come with excellent stories. Kudos for sharing your blog site.