Uncategorized ze života

Děkuju ti

11418207_10200695129616519_1323010498_n

Asi bych chtěla, aby vám těch pár dnešních slov vykouzlilo úsměv na tvář. Chtěla bych, abyste si díky tomu uvědomili, jak úžasní jste – už jen proto, že právě vy mi plníte můj velký sen.

Za posledních pár dnů mi stoupla návštěvnost o 100%, přibyla spousta úžasných emailů ve schránce a na instagramu už je vás přes 3000, což je o 100% víc, než před týdnem a za to všechno může Mia s Kamilkou, které sdíleli můj instagram – děkuju vám z celého srdíčka! Tenhle týden se toho stalo tak moc, až se mi tomu nechce věřit a občas se musím profackovat – zásadně se neštípu. Víte jak se občas dlouho nic neděje, vy začnete být trošku zoufalí a nejednou bum – všechno se obrátí? Tak právě to teď zažívám a upřímně – neuvěřitelně si to užívám.

Nic z toho by se ale nedělo bez vás. Mohla bych si psát pro sebe ale nejspíš bych u toho tak dlouho nevydržela, nenaplňovalo by mě to a neměla bych důvod se zlepšovat. Mým velkým přáním při zakládání blogu bylo, stát se neobyčejnou inspirací, a i když ji já sama v sobě často nevidím, spousta z vás nejspíš ano a to mě hřeje nejen u srdíčka, posouvá dál ale především mě to drží nad vodou ve chvílích, kdy se potápím.

Je úžasné mít sen a sdílet tu cestu k jeho splnění s vámi. Už se těším, až sem znovu napíšu – tak se to stalo! Věřím, že to bude brzy a věřím, že jeho splnění pomůže i vám. V tom, aby jste viděli, že všechno je možné, aby jste začali věřit na kouzla, čáry, sny.. a především aby jste začali věřit sami v sebe – tu neskutečnou moc, kterou v sobě každý máme.


Vím, že ty z vás, kteří jste mě začali sledovat nedávno zajímá, co v Thajsku vlastně dělám, kolik peněz si tím vydělám a desítky dalších otázek, na které vám bohužel momentálně nemůžu odpovědět. Brzy už tahle etapa snad skončí, my se posuneme dál a já vám o tom všem povyprávím. Zcela upřímně – ještě upřímněji, než kdy dřív. A že budete koukat.

Držte mi palce, ať jde vše podle plánu protože pokud to vyjde, potěším tím nejen sebe ale doufám, že především vás!

 

 

 

 

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :). www.tovarnanaradost.cz

Leave a Comment

Comments (14)

 1. Krásná fotka!!! :))
  Už se těším, až nám vše povyprávíš, do té doby budu i nadále nadšeně číst o všem ostatním :))

 2. Jsem nesmírně ráda že jsem tě díky Mie objevila :-) Jen tak dál, sem se budu ráda vracet

 3. When I originally commented I clicked the „Notify me when new comments are added“
  checkbox and now each time a comment is added I get four
  e-mails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service?

  Appreciate it!

 4. I simply want to mention I am just newbie to blogging and site-building and actually enjoyed this blog. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You amazingly come with really good well written articles. Kudos for sharing your web page.